АВТОМИР NISSAN
NISSAN X-TRAIL
NISSAN LEAF

СКІЛЬКИ NISSAN LEAF МОЖЕ ПРОЇХАТИ

ПІДКОРЮЙТЕ НОВІ ШЛЯХИ З NISSAN LEAF

СКІЛЬКИ NISSAN LEAF МОЖЕ ПРОЇХАТИ
ПІДКОРЮЙТЕ НОВІ ШЛЯХИ З NISSAN LEAF
ДО 270КМ [1]
В ЗМІШАНОМУ ЦИКЛІ (МІСТО + ТРАСА)
НА ОДНОМУ ЗАРЯДІ БАТАРЕЇ
ДО 389КМ [1]
В МІСЬКОМУ ЦИКЛІ
НА ОДНОМУ ЗАРЯДІ БАТАРЕЇ
ЯК МОЖНА ЗБІЛЬШИТИ ЗАПАС ХОДУ?

Ваша автономність (відстань, яку ви можете проїхати між підзарядками батареї) може залежати від вашої манери керування:
швидкість
Різке пришвидшення або гальмування, постійна зміна швидкості негативно впливають на автономність. Щоб отримати максимальний запас ходу, намагайтесь утримувати швидкість на постійному рівні.
стиль їзди
Вища швидкість означає вищій рівень споживання енергії, тож чим швидше ви рухаєтесь, тим частіше вам потрібно буде заряджатися. Ви можете збільшити час між зарядками за допомогою режиму «ECO» або рекуперативного гальмування з режимом «B».
місцевість
Рух вгору вимагає більше енергії, ніж рух по рівній дорозі. Але хороша новина полягає в тому, що рухаючись вниз ви можете компенсувати ці витрати.
погодні умови
Температура навколишнього середовища впливає на ємність вашої батареї та вимагає додаткових витрат енергії на обігрів автомобіля та обдув вітрового скла. [1]
ЗБІЛЬШУЙТЕ СВІЙ ЗАПАС ХОДУ

Nissan LEAF пропонує два режими водіння, для збільшення запасу ходу і максимального використання можливостей вашого електромобіля.

БАЖАЄТЕ ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ?

БАЖАЄТЕ ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ?

ЯК ЗАРЯДИТИСЯ

ЛЕГКА ЗАРЯДКА ЗРУЧНИМ ДЛЯ ВАС СПОСОБОМ

ЯК ЗАРЯДИТИСЯ
ЛЕГКА ЗАРЯДКА ЗРУЧНИМ ДЛЯ ВАС СПОСОБОМ
Є кілька способів зарядити ваш Nissan LEAF. Вдома та на роботі більшість власників електромобілів вибирають зарядний пристрій змінного струму. В дорозі? Наразі активно розвивається мережа загальнодоступних зарядних станцій, крім того, зростає кількість швидких зарядних пристроїв, що забезпечують швидке заряджання до 80% ємності всього за 60 хвилин.
ВАРІАНТ №1
ЗАРЯДКА ЗМІННИМ СТРУМОМ: ВДОМА, В ОФІСІ АБО В ДОРОЗІ

Два зарядних кабелі забезпечують всі необхідні варіанти зарядки, вдома або в дорозі. За допомогою домашнього зарядного кабелю ви можете підключитися до звичайної розетки на 220V та легко зарядитися за ніч практично де завгодно. Кабель 240V Type1 підключається до спеціального зарядного пристрою змінного струму вдома, на роботі або в дорозі.

7 ГОД 30 ХВ


ПОВНА ЗАРЯДКА БАТАРЕЇ NISSAN LEAF, ЩОБ ПРОЇХАТИ ДО 270 КМ В ЗМІШАНОМУ ЦИКЛІ (МІСТО+ТРАСА) [1]


ПІДКЛЮЧІТЬСЯ ДО ЗВИЧАЙНОЇ РОЗЕТКИ

Класичний спосіб зарядки Вашого Nissan LEAF — це використовувати один з кабелів, що йдуть в комплекті. Просто підключіть його безпосередньо до стандартної домашньої розетки, де б ви не знаходилися.

ВАРІАНТ №2
ШВИДКА ЗАРЯДКА 480V: В ДОРОЗІ

Найшвидший спосіб зарядки. Наразі налічується вже більше 300 [2] загальнодоступних станцій швидкої зарядки по всій Україні, тож ви можете без проблем підзарядитися під час більш тривалої подорожі.

60 ХВИЛИН


ШВИДКА ЗАРЯДКА БАТАРЕЇ NISSAN LEAF [3] ВІД 20% ДО 80% ЗАРЯДУ


ВІД 20% ДО 80% ЗАРЯДУ БАТАРЕЇ ПРИБЛИЗНО ЗА 60 ХВИЛИН

Підключіть свій Nissan LEAF до швидкого зарядного пристрою CHAdeMO і отримайте від 20% до 80% заряду приблизно за 60 хвилин. Час зарядки може залежати від ряду факторів, будь ласка, дізнайтеся більше інформації нижче. [3]

ІДЕАЛЬНА ПОДОРОЖ — ЦЕ ПРОСТО

ДЕ І КОЛИ ЗАРЯДЖАТИСЯ

ІДЕАЛЬНА ПОДОРОЖ — ЦЕ ПРОСТО
ДЕ І КОЛИ ЗАРЯДЖАТИСЯ

З усіма інструментами, що активуються одним натисканням кнопки, життя з Nissan LEAF стає таким легким. Складіть карту своєї подорожі, знайдіть усі зарядні станції на шляху та отримайте доступ до всієї необхідної інформації, навігації, новин та розваг за допомогою наших додатків.

Підзарядитися тепер можна швидко та легко завдяки великій кількості загальнодоступних зарядних станцій, що забезпечують різні варіанти зарядки.
  • Точки швидкої зарядки. Найшвидший спосіб зарядки. Щоб зарядити Nissan LEAF потрібно не більше часу, ніж на те, щоб перекусити та випити кави.
  • Громадські пункти зарядки. Вони можуть пропонувати безкоштовну або платну зарядку.
  • EV дилери Nissan. Ви можете отримати можливість зарядити свій Nissan LEAF у спеціалізованих дилерських центрах Nissan в Україні (за умови наявності зарядних пристроїв). Деталі уточнюйте у вибраного дилера.
ПІДЗАРЯДІТЬСЯ У EV ДИЛЕРА NISSAN
Хоча кількість громадських пунктів зарядки постійно зростає, EV-cпеціалізовані дилери Nissan також будуть раді допомогти вам підзарядити Nissan LEAF на своїй території, за умови наявності зарядних пристроїв. Деталі уточнюйте у вибраного дилера.
МЕРЕЖА ЗАРЯДОК ЕЛЕКТРОМОБІЛЕЙ
Nissan LEAF сумісний з зарядною мережею постійного струму CHAdeMO. На сьогоднішній день по всій країні налічується вже велика кількість сумісних швидких зарядних пристроїв. Майбутнє — за електротранспортом, тож мережа постійно розширюється.
ВИРІШУЙТЕ САМІ, КОЛИ ПІДЗАРЯДИТИСЯ
Незалежно від того, чи перебуваєте ви вдома або на зарядній станції, ви можете встановити таймер зарядки прямо з сенсорного дисплея або за допомогою додатка NissanConnect Services на вашому телефоні [4]. Ви також можете заощадити кошти, налаштувавши свій Nissan LEAF на зарядку в пільговий час.

БАЖАЄТЕ ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ?

НАСТУПНИЙ КРОК

[1] Дані про запас ходу отримані в результаті лабораторних випробувань відповідно до законодавства ЄС і призначені для порівняння між різними типами транспортних засобів. Інформація не стосується конкретного окремого транспортного засобу і не є частиною пропозиції. Наведені цифри служать для порівняння; лише порівнюйте цифри з транспортними засобами, випробуваними за тими ж технічними процедурами. Показані запаси ходу , досягнуті за допомогою нової процедури випробування (WLTP). Дані, отримані після повного заряджання акумулятора. Дані можуть відрізнятися в залежності від багатьох факторів, таких як додаткове обладнання, стан батареї, клімат-контроль, технічне обслуговування, манера водіння та нетехнічні фактори, наприклад, погодні умови, фактичний маршрут тощо. Реальні результати можуть відрізнятися.

[2] Кількість постійно оновлюється.

[3] Наведені цифри стосуються акумуляторів потужністю 40 кВт-год (LEAF). Час залежить від умов зарядки, включаючи тип і стан зарядного пристрою, температуру акумулятора, а також температуру навколишнього середовища в місці використання. Зазначено час швидкої зарядки за умови використання швидкого зарядного пристрою CHAdeMO. Nissan LEAF призначений для більшості щоденних поїздок і оснащений пристроями для захисту батареї під час повторних сеансів швидкої зарядки протягом короткого періоду часу. Період часу, необхідний для послідовних швидких зарядок, може бути збільшено, якщо температура батареї активує технологію захисту батареї.

[4] Підключення мобільного телефону для використання NissanConnect повинно здійснюватися лише тоді, коли автомобіль безпечно припаркований. Використовувати систему завжди потрібно відповідно до правил дорожнього руху. Водії повинні використовувати систему лише тоді, коли це безпечно. Користувачі повинні усвідомлювати, що використання технології гучного зв'язку може відволікати від стеження за дорогою, а це може знизити контроль над автомобілем. Виробник залишає за собою право запровадити оплату за користування сервісом NissanConnect.