НОВІТНІ ТЕХНОЛОГІЇ,СУЧАСНИЙ ДИЗАЙН

ЕЛЕГАНТНА ПРОСТОТА ДИЗАЙНУ ЕКСТЕР'ЄРУ

Nissan LEAF — це надсучасний дизайн як всередині, так і ззовні. Його аеродинамічний профіль і низький центр тяжіння забезпечують економічність і ефективність, в той час як його характерний профіль виділяє автомобіль серед інших.

Illustration
Illustration

ФІРМОВА РЕШІТКА РАДІАТОРА V-MOTION

Решітка радіатора V-Motion відрізняє автомобілі Nissan від інших, а також забезпечує ідеальне розташування фар для максимальної видимості і більш чіткого огляду попереду.

Illustration

САМОБУТНІ 17-ДЮЙМОВІ ДИСКИ

Унікальні 17-дюймові легкосплавні диски прекрасно відтіняють динамічний, характерний зовнішній вигляд Nissan LEAF.

Illustration

ВИРАЗНІ СВІТЛОДІОДНІ ФАРИ

Різкі, яскраві та ефективні. Світлодіодні фари забезпечують максимальну видимість для більш безпечної їзди в темну пору доби.

ВАРІАНТИ ОЗДОБЛЕННЯ ІНТЕР'ЄРУ NISSAN LEAF

Доступні варіанти - чорна тканина і світло-сіра тканина

СУЧАСНИЙ ЕЛЕКТРОМОБІЛЬ З ВІДТІНКОМ СИНЬОГО

ВІДТОЧІТЬ СВІЙ СТИЛЬ ЗА ДОПОМОГОЮ NISSAN LEAF

Салон Nissan LEAF спроектований повністю для водія. Він запрошує вас у свої надзручні сидіння та вражає своїми культовими синіми акцентами, а також тримає в межах досяжності все, що вам може знадобитися.

Illustration
Illustration

D-ПОДІБНЕ КЕРМО

Унікальне D-подібне кермо надає Nissan LEAF ще більш спортивного вигляду, до того ж, з ним значно легше сідати у сидіння водія.

Illustration

ВИТОНЧЕНІ СИНІ АКЦЕНТИ

Культові сині акценти Nissan LEAF зустрічаються в багатьох елементах інтер'єру.

Illustration

СЕЛЕКТОР ПРИВОДУ NISSAN LEAF

Вдосконалений селектор приводу Nissan LEAF має надзвичайно футуристичний дизайн.

Illustration

ЗРУЧНА ПАНЕЛЬ ПРИЛАДІВ

Ідеально поєднуючи цифрові та аналогові технології, нова панель приладів дозволяє налаштувати необхідну інформацію під себе.

Зображення та описи наведені лише для ознайомлення. На деяких зображеннях можуть демонструватися версії автомобіля, призначені для інших ринків та не обов’язково відповідають конкретним моделям, комплектаціям чи пропозиціям. Показані функції можуть бути недоступні або можуть не входити до стандартної комплектації (доступні як додаткові опції).