ГІБРИДНИЙ МІСЬКИЙ КРОСОВЕР

Новий Qashqai. Зробіть викликбуденності

Динамічний, спортивний і зухвалий дизайн

Новий Qashqai вражає сміливістю й вишуканістю: оновлення торкнулися практично всіх елементів, від решітки радіатора, фар і заднього бампера до дизайну інтер’єру, доповненого преміальними характеристиками. Вражає, чи не так?

Габарити Qashqai

Сміливий урбаністичний екстер’єр, оптимальна маневреність та вражаюча місткість багажного відсіку.

Illustration

1/3ЗАГАЛЬНІ ГАБАРИТИ

A – загальна довжина: 4425 ммB – колісна база: 2665 ммС – загальна ширина 2084 мм (з відкритими дзеркалами)D – загальна висота: 1625 мм

Illustration

2/3ОБ'ЄМ БАГАЖНИКА

A – до 504 л, без урахування багажних полицьB – до 1593 л зі складеними сидіннями

Illustration

3/3БАГАЖНИЙ ВІДСІК

A – макс. довжина: 868–869 мм (із розкладеними сидіннями)B – максимальна ширина: 1100 мм

Унікальні гібридні технології: що обрати: e-POWER чи Mild Hybrid?

Дізнайтеся більше про відмінності між двома інноваційними гібридними технологіями, щоб обрати саме ту, яка найкраще відповідатиме вашим потребам!

Актуальні пропозиції Qashqai

Ми пропонуємо різні варіанти гнучкого фінансування, щоб ви могли насолоджуватися перевагами Nissan Qashqai за напрочуд вигідними умовами.

Illustration

Підключення, персоналізація і допомога водієві

Qashqai дбає про ваш комфорт за кермом.

Illustration

Nissan для вашого бізнесу

Дізнайтесь про переваги та спеціальні умови придбання автомобілів Nissan для корпоративних клієнтів та лізингових компаній.

Авто відкрите до замовлення у офіційних дилерських центрах Nissan в Україні. Про наявність авто в салонах дізнавайтеся у офіційних дилерів Nissan в Україні.
Зображення і описи наведені тільки для ознайомлення. На деяких зображеннях можуть демонструватися версії автомобіля, призначені для інших ринків і які не обов'язково відповідають конкретним моделям, комплектаціям або пропозиціям. Показані функції можуть бути недоступні або можуть не входити в стандартну комплектацію (доступні як додаткові опції).
* Під виразом «Довершений кросовер» мається на увазі вдосконалення технічних та візуальних характеристик автомобіля у порівняні з попередньою версією моделі у лінійці Nissan Qashqai.

[1] Розширена функція зупинки/запуску двигуна під час руху накатом доступна лише для версій з автоматичною коробкою передач

[2] Крісла виготовлені частково зі шкіри, частково з ПВХ.

[3] Функція масажу доступна тільки в передніх сидіннях в комплектації Tekna+.

[4] Не слід покладатися винятково на функції, створені для більшої зручності водія. Робота деяких функцій може бути обмеженою за певних обставин і умов. Застосовується обмеження швидкості та інші обмеження. Щодо правил і умов використання технологій Nissan, будь ласка, зверніться до свого дилера Nissan або відвідайте веб-сайт www.nissan.ua

[5] Щоб використовувати служби NissanConnect, вам знадобиться обліковий запис користувача NissanConnect. Необхідно також зареєструватися й увійти в систему за допомогою вашого імені користувача та пароля. Для використання безкоштовного додатка служб NissanConnect вам знадобиться смартфон із сумісною операційною системою iOS або Android і SIM-карта з підтримкою передавання даних із наявним або окремим контрактом на надання послуг мобільного зв’язку між вами та вашим оператором мобільного зв’язку. Усі служби залежать від покриття мобільної мережі.

[6] Функції доступні залежно від версії автомобіля: у стандартній комплектації чи лише додатково (за додаткову плату).

[7] Дисплей Head-up — це технологія, за якої корисна інформація проєктується на лобове скло; таким чином водій може зчитувати її, не відводячи погляд від ситуації на дорозі.