Ще більше стилю та драйву!

Illustration

Оновлений та ще більш технологічні автомобілі Nissan уже в наявності в автосалоні!
Представляємо новий сімейний позашляховик Nissan X-Trail. Динамічне, але при цьому тихе електрифіковане водіння без необхідності заряджання у версії з унікальною технологією e-POWER. Або впевнене економічне керування із силовою установкою з технологією Mild Hybrid.
Зустрічайте новий Nissan Qashqai. Ще більш високотехнологічний, безпечний, потужний і з двома вражаючими силовими установками.Qashqai дає нове уявлення про те, як може виглядати кросовер: атлетична форма кузова, контрастне фарбування даху і дзеркал, фірмова решітка радіатора V-Motion, надзвичайні світлодіодні елементи освітлення, стильні легкосплавні диски алмазної різки.
Новий Nissan Juke, купе-кросовер привертає увагу з будь-якого ракурсу. Його динамічний, спортивний дизайн у стилі купе привертає загальну увагу, де б він не з'явився. Сучасні технології забезпечують Вам високий рівень безпеки та надійний зв'язок під час захоплюючих поїздок по місту. Можна впевнено сказати, що у місті з'явився новий фаворит.
Відкрийте інший рівень керування з Nissan LEAF, що оснащений технологіями інтелектуального керування і заряджає вас відчуттям динамічної їзди. 100% електро - 100% задоволення

Випробуйте авто на тест-драйві!

Круто, безкоштовно, драйвово!

Бажаєте випробувати на тест-драйві?