ВИПРОБУЙТЕ НОВУ ІНФОРМАЦІЙНО-РОЗВАЖАЛЬНУ СИСТЕМУ NISSANCONNECT

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ІНТЕГРАЦІЯ

ТЕХНОЛОГІЯ, З ЯКОЮ ВЕСЬ СВІТ СТАЄ БЛИЖЧЕ

Всередині вашого Nissan LEAF Nissan Intelligent Mobility™ інформує, розважає та допомагає залишатись на зв'язку. Перевірте свій запас ходу на цифровому інформаційному дисплеї, синхронізуйте сумісний смартфон, увімкніть музику, встановіть додатки і багато іншого. Все для того, аби перетворити кожну вашу поїздку на унікальний досвід. [1]

Illustration

8" СЕНСОРНИЙ ДИСПЛЕЙ

Зручний у використанні та легкий для читання, великий сенсорний екран допомагає вам орієнтуватись у вашому маршруті, а також забезпечує повну інтеграцію зі смартфоном.

BLUETOOTH®

Телефонуйте і приймайте дзвінки або слухайте музику з телефону, тримаючи руки на кермі.

ШВИДКА ЗАРЯДКА ПО USB

Зручні USB-роз'єми означають, що ви можете підключити свій телефон і зарядити будь-який сумісний пристрій.

ДОДАТОК «NISSANCONNECT SERVICES»

Розроблений виключно для Nissan LEAF, додаток NissanConnect Services надає вам доступ до багатьох унікальних функцій вашого повністю електричного автомобіля. Більше технологій. Більше зручності. [2]

Illustration

КОНТРОЛЮЙТЕ ТЕМПЕРАТУРУ В САЛОНІ ДИСТАНЦІЙНО

Хочете, щоб перед тим, як сісти в салон, температура в ньому була ідеальною? Просто налаштуйте її через додаток і вона буде такою, як треба, ще до того, як ви вирушите в подорож.

Illustration

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ПРО РІВЕНЬ ЗАРЯДУ

Слідкуйте за своїм поточним рівнем заряду за допомогою інформації, що оновлюється щосекунди. І як тільки ваш Nissan LEAF буде повністю заряджений, він повідомить вам про це

Illustration

КОНТРОЛЮЙТЕ СВІЙ ЗАПАС ХОДУ

З оновленням інформації про запас ходу прямо на вашому смартфоні, ви завжди будете знати, скільки ви можете проїхати. [2]

Heading photo

APPLE CARPLAY®

Зустрітися з друзями? Побувати у нових місцях? Просто запитайте Siri®. Оснащений голосовим помічником Siri®, Apple CarPlay® зберігає ваші контакти, улюблені месенджери, бібліотеку iTunes®, плейлисти Apple Music®, мапи Apple Maps і багато іншого. Ви можете регулювати гучність та перемикати екрани навіть на кермі. Просто підключіть сумісний iPhone® за допомогою USB-кабелю і вирушайте. [2]

Heading photo

ANDROID AUTO™

Дістаньтеся туди, куди вам потрібно, з Google Maps™ в якості вашого гіда і Google Play™ Music в якості музичного супроводу. Виберіть пісню, змініть пункт призначення або відповідайте на повідомлення тримаючи руки на кермі за допомогою сотень доступних голосових команд. [3]

ВСЯ НЕОБХІДНА ІНФОРМАЦІЯ — НА ВАШОМУ ДИСПЛЕЇ

Завдяки інноваційному цифровому дисплею, який дозволяє налаштувати кожну деталь, ви завжди будете мати потрібну інформацію на приголомшливому кольоровому екрані.

Illustration
Illustration

БОРТОВИЙ КОМП’ЮТЕР

Будьте в курсі того, скільки кілометрів ви вже проїхали, який рівень споживання енергії, середня швидкість тощо.

Illustration

РІВЕНЬ ЗАРЯДУ

Який зараз заряд батареї? Ви можете легко це перевірити, поглянувши на інформативний дисплей.

Illustration

НАВІГАЦІЯ

Підключіть навігатор та отримайте детальні вказівки прямо на вашому дисплеї, поворот за поворотом.

Illustration

ЕКОНОМІЯ ЗАРЯДУ

Відстежуйте рівень споживання енергії на кілометр для більш якісного керування.

НАСТУПНИЙ КРОК

 • Додаткова інформація

  Зображення та описи наведені лише для ознайомлення. На деяких зображеннях можуть демонструватися версії автомобіля, призначені для інших ринків та не обов’язково відповідають конкретним моделям, комплектаціям чи пропозиціям. Показані функції можуть бути недоступні або можуть не входити до стандартної комплектації (доступні як додаткові опції).
  [1] Не слід покладатися винятково на функції, створені для більшої зручності водія. Робота деяких функцій може бути обмеженою за певних обставин та умов. Застосовуються обмеження швидкості та інші обмеження.
  [2] Щоб користуватися послугами NissanConnect, вам потрібен обліковий запис користувача NissanConnect, а також вам треба зареєструватися та увійти до NissanConnect за допомогою свого імені користувача та пароля. Щоб скористатися безкоштовним додатком Nissan Connect App, вам потрібен смартфон із сумісною операційною системою iOS або Android та SIM-карта з підключенням до інтернету. Робота всіх послуг залежить від покриття мобільної мережі.
  На чутливість і використання функцій може вплинути поганий сигнал зв’язку в автомобілі. Для оптимальних результатів переконайтеся, що ваш автомобіль перебуває в мережі з хорошим покриттям.
  Підключення мобільного телефону для використання NissanConnect повинно здійснюватися лише тоді, коли автомобіль безпечно припаркований. Використовувати систему завжди потрібно відповідно до правил дорожнього руху. Водії повинні використовувати систему лише тоді, коли це безпечно. Користувачі повинні усвідомлювати, що використання технології гучного зв'язку може відволікати від стеження за дорогою, а це може знизити контроль над автомобілем.
  Виробник залишає за собою право запровадити оплату за користування сервісом Nissan Connect.
  На чутливість і використання функцій може вплинути поганий сигнал зв’язку в автомобілі. Для оптимальних результатів переконайтеся, що ваш автомобіль перебуває в мережі з хорошим покриттям.
  [3] Android auto™ працює при наявності офіційного додатка Android Auto™ у смартфоні власника. Компанія ТОВ "Ніссан Мотор Україна" не відповідає за доступність офіційного додатка Android Auto™ в Україні.