Новий Nissan X-TRAIL із технологією e-POWER.

Хто ж знав, що електрична тяга може приносити стільки захоплення? Абсолютно новий Nissan X-TRAIL поєднує в собі дві передові унікальні технології, які забезпечують більш чутливу, тиху та продуктивну їзду порівняно з традиційним бензиновим двигуном [1]. Унікальні технології X-TRAIL відрізняються від традиційного гібрида. З акумулятором, який заряджається від бензинового двигуна, не потрібно шукати джерело живлення. А доступний повнопривідний Nissan з технологією e-4ORCE забезпечує ще більш контрольоване й стабільне керування.

Новий Nissan X-TRAIL із технологією e-POWER.

Illustration

e-POWER

Завжди готовий до пригод: немає потреби підключатися до мережі

Завдяки технології e-POWER інновації не зупиняються ні на мить. Nissan e-POWER — це унікальна електрифікована технологія, яка виходить за межі традиційних гібридів. Nissan e-POWER забезпечує чутливу й тиху роботу електродвигуна на акумуляторі, що постійно заряджається від економічного бензинового двигуна [1]. Вам не потрібно шукати мережу для підключення й заряджання — насолоджуйтеся комфортним пересуванням містом без зайвих турбот.

Illustration

E-4ORCE

e-POWER з технологією повного приводу e-4ORCE

Ви та ваші пасажири отримаєте максимальне задоволення від поїздки завдяки потужному, плавному рухові електрифікованого автомобіля. Nissan e-4ORCE — це унікальна електрифікована технологія повного приводу, яка забезпечує ідеальний баланс між потужністю та неперевершеною контрольованістю. Ще краще зчеплення з дорогою, ще більша стабільність.

Illustration

e-POWER

Завжди готовий до пригод: немає потреби підключатися до мережі

Illustration

E-4ORCE

e-POWER з технологією повного приводу e-4ORCE

Illustration

Перемикач e-Shifter

Чудово сконструйований перемикач e-Shifter дає змогу перемикати режими роботи X-TRAIL

Illustration

Плавність і стабільність руху

Ваші пасажири відчуватимуть максимальний комфорт, де б вони не сиділи.

Illustration

Цифрова панель приладів

В X-TRAIL e-POWER ви можете вибирати одну з розкладок екрана на HD цифровій панелі приладів діагоналлю 12,3”

Illustration

Перемикач e-Shifter

Чудово сконструйований перемикач e-Shifter дає змогу перемикати режими роботи X-TRAIL: режим D (Drive) пропонує покращений контроль двигуна, а в режимі B (Brake), доступному на e-POWER і e-4ORCE, ви отримуєте поліпшену зарядку акумулятора.

Illustration

Плавність і стабільність руху

Новий повнопривідний Nissan X-TRAIL з технологією e-4ORCE забезпечує майже ідеальний розподіл ваги й точний контроль крутного моменту для рівної та стабільної їзди. Ваші пасажири відчуватимуть максимальний комфорт, де б вони не сиділи.

Illustration

Цифрова панель приладів

В X-TRAIL e-POWER ви можете вибирати одну з розкладок екрана на HD цифровій панелі приладів діагоналлю 12,3” [3], переглядаючи там навігацію та розважальну інформацію, а також дані про споживання енергії.

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИЙ ПОВНИЙ ПРИВІД З 5 РЕЖИМАМИ

 • РЕЖИМ ECO

  ДОПОМАГАЄ ВАМ ЗБІЛЬШИТИ ДИСТАНЦІЮ МІЖ АВТОМОБІЛЬНИМИ ЗАПРАВКАМИОптимізує роботу двигуна та інших функцій автомобіля, поліпшуючи загальну ефективність.

 • РЕЖИМ NORMAL

  БАЛАНС МІЖ ПРОДУКТИВНІСТЮ ТА ЕКОНОМІЧНІСТЮЗабезпечує комфортне керування автомобілем за будь-яких умов.

 • РЕЖИМ SPORT

  МИТТЄВЕ РЕАГУВАННЯ ДВИГУНАСпортивний режим покращує керованість автомобіля під час проходження звивистих поворотів.

 • РЕЖИМ SNOW

  МЕНШЕ ПРОБУКСОВУВАННЯ КОЛІС, КРАЩЕ ЗЧЕПЛЕННЯАдаптує налаштування акселератора. Інтелектуальна система повного приводу також адаптується, задіюючи всі чотири колеса для початку руху [4].

 • РЕЖИМ OFF-ROAD

  ДЛЯ ЇЗДИ ПО БРУДУ, ПІСКУ ЧИ ГРАВІЮПокращує зчеплення та контроль завдяки інноваційній інтелектуальній системі повного приводу.

Інтелектуальний повний привід з 5-ма режимами

РЕЖИМ ECOДОПОМАГАЄ ВАМ ЗБІЛЬШИТИ ДИСТАНЦІЮ МІЖ АВТОМОБІЛЬНИМИ ЗАПРАВКАМИОптимізує роботу двигуна та інших функцій автомобіля, поліпшуючи загальну ефективність.

РЕЖИМ NORMALБАЛАНС МІЖ ПРОДУКТИВНІСТЮ ТА ЕКОНОМІЧНІСТЮЗабезпечує комфортне керування автомобілем за будь-яких умов.

РЕЖИМ SPORTМИТТЄВЕ РЕАГУВАННЯ ДВИГУНАСпортивний режим покращує керованість автомобіля під час проходження звивистих поворотів.

РЕЖИМ SNOWМЕНШЕ ПРОБУКСОВУВАННЯ КОЛІС, КРАЩЕ ЗЧЕПЛЕННЯАдаптує налаштування акселератора. Інтелектуальна система повного приводу також адаптується, задіюючи всі чотири колеса для початку руху [4].

РЕЖИМ OFF-ROADДЛЯ ЇЗДИ ПО БРУДУ, ПІСКУ ЧИ ГРАВІЮПокращує зчеплення та контроль завдяки інноваційній інтелектуальній системі повного приводу.

Технологія e-Pedal

Унікальна технологія e-Pedal Step від Nissan дає можливість ефективно прискорюватися та гальмувати за допомогою лише педалі акселератора на швидкості понад 10 км/год. Прибирання ноги з педалі акселератора призведе до гальмування й навіть повної зупинки автомобіля [2].

Illustration
 • Додаткова інформація

  [1] Мінімальна/максимальна витрата палива для комбінованого WLTP (л/100 км): 5,9–6,0 Мінімальні/максимальні викиди CO2 для комбінованого WLTP (г/км): 134–136. Необхідно адаптувати відповідно до особливостей ринку та представлених на ньому моделей.
  [2] Не слід покладатися винятково на функції, створені для більшої зручності водія. За певних обставин і умов деякі функції можуть не працювати. Застосовуються обмеження швидкості та інші обмеження. Для отримання відомостей про правила й умови використання технологій Nissan зверніться до свого дилера Nissan або відвідайте веб-сайт www.nissan.ua
  [3] Сенсорний екран з діагоналлю 12,3 дюйма з високою роздільною здатністю доступний лише в комплектації N-Connecta та вище.
  [4] Ця функція не входить у стандартну комплектацію.
  Зображення та описи наведено виключно для ознайомлення. На деяких зображеннях можуть демонструватися версії автомобіля, призначені для інших ринків. Автомобілі на зображеннях не обов’язково відповідають конкретним моделям, комплектаціям чи пропозиціям. Показані функції можуть бути недоступні або не входити до стандартної комплектації чи включатися додатково (за окрему плату).