Абсолютно новий X-TRAIL: ваш помічник у подорожах

Ви готові до сімейних пригод із цілковито новим Nissan X-TRAIL. Надсилайте план подорожі на свій X-TRAIL, де б ви не були. Відкрийте для себе інтуїтивно зрозумілу навігацію, інформаційно-розважальну систему та багато іншого на збільшеному сенсорному екрані з високою роздільною здатністю та діагоналлю 12,3 дюйма [2].

Ваш помічник у подорожах

Залишайтеся на зв'язку

Illustration

Упевненість і комфорт

Мобільний додаток NissanConnect Services [3] надає вам віддалений доступ до найрізноманітніших функцій X-TRAIL, дбаючи про комфорт і зручність ваших поїздок. Дізнайтеся про можливості закривання автомобіля й багато інших.

Залишайтеся на зв'язку

Мобільний додаток NissanConnect Services [3] надає вам віддалений доступ до найрізноманітніших функцій X-TRAIL, дбаючи про комфорт і зручність ваших поїздок. Дізнайтеся про можливості закривання автомобіля й багато інших.

NissanConnect Services

Heading photo

Віддалене керування автомобілем

Насолоджуйтеся максимальним комфортом, налаштовуючи та керуючи функціями свого автомобіля за допомогою мобільного додатку NissanConnect Services [3]. Ви можете перевірити, чи замкнений автомобіль, блимати фарами та багато іншого [5].

Illustration

Дисплей, мапи та завантаженість доріг

Знаходьте необхідний маршрут та уникайте заторів за допомогою вдосконалених мап і відстеження актуального стану завантаженості доріг [5]. Покрокові підказки можна виводити як на 12,3-дюймовий дисплей NissanConnect [2], так і на цифрову панель чи проекційний дисплей [6]. 

Illustration

Історія та аналіз поїздок

Надає детальну інформацію про всі ваші попередні подорожі та використання пального. Ви також можете аналізувати свій стиль водіння та подолану відстань.

  • Додаткова інформація

    [2] Сенсорний екран з діагоналлю 12,3 дюйма з високою роздільною здатністю доступний лише в комплектації N-Connecta та вище.[3] Для користування мобільним додатком NissanConnect Services вам знадобиться обліковий запис користувача NissanConnect. Необхідно також зареєструватися й увійти до системи за допомогою свого імені користувача та пароля. Для користування безкоштовним мобільним додаток NissanConnect Services вам знадобиться смартфон із сумісною операційною системою iOS або Android і SIM-картка з підтримкою передавання даних з наявним або окремим контрактом на надання послуг мобільного зв’язку між вами та вашим оператором мобільного зв’язку. Робота всіх служб залежить від покриття мобільної мережі.[4] Підключати мобільний телефон для користування NissanConnect слід тільки тоді, коли автомобіль безпечно припарковано. Завжди слід використовувати систему відповідно до правил дорожнього руху. Водії повинні використовувати систему тільки тоді, коли це безпечно. Користувачі мають усвідомлювати, що технологія гучного зв’язку може відвернути увагу від дороги та негативно вплинути на повний контроль над автомобілем.[5] Служби Maps & Live Traffic, Remote Control Services і Smart Alerts є платними, але вони надаються безкоштовно протягом 3 років у відповідних транспортних засобах, що підтримують служби NissanConnect. Щоб дізнатися більше, відвідайте сторінку автомобілів, що підтримують послуги, або ознайомтеся з брошурою автомобіля. Щоб отримати додаткові відомості, зверніться до свого дилера Nissan.[6] Проекційний дисплей — це технологія, за якої корисна інформація відображається на лобовому склі; таким чином водій може зчитувати її, не відводячи погляд від дороги.Зображення та описи наведено виключно для ознайомлення. На деяких зображеннях можуть демонструватися версії автомобіля, призначені для інших ринків. Автомобілі на зображеннях не обов’язково відповідають конкретним моделям, комплектаціям чи пропозиціям. Показані функції можуть бути недоступні або не входити до стандартної комплектації чи включатися додатково (за окрему плату).