Абсолютно новий X-TRAIL: ваш помічник у подорожах

Ви готові до сімейних пригод із цілковито новим Nissan X-TRAIL. Надсилайте план подорожі на свій X-TRAIL, де б ви не були. Під'єднуйте свій смартфон для користування улюбленими застосунками через такі служби, як Apple CarPlay® та Android Auto™ [1]. Відкрийте для себе інтуїтивно зрозумілу навігацію, інформаційно-розважальну систему та багато іншого на збільшеному сенсорному екрані з високою роздільною здатністю та діагоналлю 12,3 дюйма [2].

Ваш помічник у подорожах

Залишайтеся на зв'язку

Illustration

Упевненість і комфорт

Мобільний додаток NissanConnect Services [3] надає вам віддалений доступ до найрізноманітніших функцій X-TRAIL, дбаючи про комфорт і зручність ваших поїздок. Дізнайтеся про можливості закривання автомобіля й багато інших.

Залишайтеся на зв'язку

Мобільний додаток NissanConnect Services [3] надає вам віддалений доступ до найрізноманітніших функцій X-TRAIL, дбаючи про комфорт і зручність ваших поїздок. Дізнайтеся про можливості закривання автомобіля й багато інших.

NissanConnect Services

Heading photo

Apple CarPlay® та Android Auto™

Залишайтеся на зв'язку завдякиі портам USB-A та USB-C для переднього та заднього рядів. X-TRAIL також дасть вам змогу позбутися зайвих аксесуарів за допомогою бездротової системи Apple CarPlay® [1]. Водночас бездротова зарядка ідеально підійде для заряджання вашого смартфона [4]. Служба Android Auto™ доступна лише в разі дротового підключення.

Heading photo

Віддалене керування автомобілем

Насолоджуйтеся максимальним комфортом, налаштовуючи та керуючи функціями свого автомобіля за допомогою мобільного додатку NissanConnect Services [3]. Ви можете перевірити, чи замкнений автомобіль, блимати фарами та багато іншого [5].

Illustration

Дисплей, мапи та завантаженість доріг

Знаходьте необхідний маршрут та уникайте заторів за допомогою вдосконалених мап і відстеження актуального стану завантаженості доріг [5]. Покрокові підказки можна виводити як на 12,3-дюймовий дисплей NissanConnect [2], так і на цифрову панель чи проекційний дисплей [6]. 

Illustration

Історія та аналіз поїздок

Надає детальну інформацію про всі ваші попередні подорожі та використання пального. Ви також можете аналізувати свій стиль водіння та подолану відстань.

 • Додаткова інформація

  [1] Мінімальна/максимальна витрата палива для комбінованого WLTP (л/100 км): 5,9–6,0 Мінімальні/максимальні викиди CO2 для комбінованого WLTP (г/км): 134–136. Необхідно адаптувати відповідно до особливостей ринку та представлених на ньому моделей.
  [2] Не слід покладатися винятково на функції, створені для більшої зручності водія. За певних обставин і умов деякі функції можуть не працювати. Застосовуються обмеження швидкості та інші обмеження. Для отримання відомостей про правила й умови використання технологій Nissan зверніться до свого дилера Nissan або відвідайте веб-сайт www.nissan.ua
  [3] Сенсорний екран з діагоналлю 12,3 дюйма з високою роздільною здатністю доступний лише в комплектації N-Connecta та вище.
  [4] Ця функція не входить у стандартну комплектацію.
  Зображення та описи наведено виключно для ознайомлення. На деяких зображеннях можуть демонструватися версії автомобіля, призначені для інших ринків. Автомобілі на зображеннях не обов’язково відповідають конкретним моделям, комплектаціям чи пропозиціям. Показані функції можуть бути недоступні або не входити до стандартної комплектації чи включатися додатково (за окрему плату).