Продуманий до дрібниць

Nissan Juke створений із думкою про вас і ваші потреби. Розробники подбали про місткість і універсальність салону та багажного відсіку, тож ви зможете розмістити й транспортувати у своєму Nissan Juke усе, що забажаєте.

Illustration

ЗАГАЛЬНА ДОВЖИНА

4210

КОЛІСНА БАЗА

2636

ЗАГАЛЬНА ШИРИНА (З УРАХУВАННЯМ ВІДКРИТИХ ДЗЕРКАЛ)

1983 МM

ЗАГАЛЬНА ВИСОТА

1593

Illustration
Illustration

БАГАЖНИЙ ВІДСІК, МАКС. ДОВЖИНА

1477

БАГАЖНИЙ ВІДСІК, МАКС. ШИРИНА

1239

А – ОБ'ЄМ БАГАЖНОГО ВІДДІЛЕННЯ, ДО

422 Л

В – МАКСИМАЛЬНИЙ ОБ'ЄМ, ЗІ СКЛАДЕНИМИ СИДІННЯМИ

1305 Л

БАГАЖНИК НОВОГО NISSAN JUKE

ГОТОВИЙ ВМІСТИТИ ВСЕ НЕОБХІДНЕ

Illustration

Роздільні задні сидіння, які складаються 60/40

Роздільні задні сидіння легко складаються, значно збільшуючи розмір багажника нового Nissan Juke: місця вистачить і для пасажирів, і для багажу.

Illustration

Багажна полиця

Використовуйте полиці та спеціальні роздільники для організації простору у вашому багажнику.

Heading photo

Підлокітник з місцем для зберігання

Зручно та практично.

Heading photo

USB роз'єми

USB роз'єми для зарядки доступні в передній та задній частині автомобіля.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Габарити Nissan Juke

Компактний автомобіль із вражаюче просторим салоном — Juke забезпечує оптимальне використання простору.

Illustration

A, загальна висота: 1593 мм (з антеною-«плавником»)B, загальна довжина: 4210 ммC, загальна ширина: 1983 мм (з урахуванням відкритих дзеркал)

Інтелектуальне водіння

Інтелектуальний підхід до пересування

Nissan Intelligent Mobility пропонує вам абсолютно новий спосіб керування.

Illustration

ПОСМІШКА НА ВАШОМУ ОБЛИЧЧІ

Точне кермування дозволяє направити Nissan Juke саме туди, куди ви хочете, в той час як удосконалена технологія Active Trace Control працює за лаштунками, щоб допомогти вам ідеально проходити повороти.

Illustration

ВДОСКОНАЛЕНА СИСТЕМА БЕЗПЕКИ І ДОПОМОГИ ВОДІЄВІ

Новий Nissan Juke завжди піклується про вас.

Illustration

ПАРКУЙТЕСЬ ЯК ПРОФЕСІОНАЛ

Більше жодних проблем з паркуванням. Інтелектуальна система кругового огляду Nissan — це система камер, що забезпечує 360-градусний огляд вашого автомобіля з можливістю вибору фокусу на видах попереду, позаду та збоку.

Business Consulting

Text element

ПІДКЛЮЧЕННЯ

Технології для нових можливостей

Завдяки інтелектуальній технології Nissan ви можете залишатися на зв’язку зі світом: підключати улюблені списки відтворення та програми, налаштовувати маршрути тощо.

Illustration

МОБІЛЬНИЙ ДОДАТОК NISSANCONNECT SERVICES

Мобільний додаток NissanConnect Services надає доступ до багатьох унікальних функцій вашого Nissan Juke. Більше технологій. Більше зручності.

Illustration

БЕЗДОГАННЕ ПІДКЛЮЧЕННЯ

Автомобіль оснащено всім необхідним для того, щоб ви могли отримувати максимум задоволення від поїздки, — великим інформаційно-розважальним дисплеєм, навігаційною системою, технологіями Android Auto або Apple Carplay* тощо.

Illustration

ПЛАНУВАЛЬНИК МАРШРУТУ

Більше зручності у плануванні поїздок. Ви можете відправити маршрут зі смартфона у ваш автомобіль завчасно, користуючись мобільним додатком NissanConnect Services.

Data Deploy

Our company provides professional data employment for clients all over the world.

Business Consulting

Multipurpose assistance for online stores and offline retail businesses.

Аксесуари

Аксесуари для персоналізації вашого Nissan Juke

Ви можете створити свій унікальний Nissan Juke. Вибирайте аксесуари, які вам до смаку, і автомобіль стане продовженням вашої особистості, бездоганно задовольняючи всі ваші потреби як функціонально, так і візуально

Illustration

Накладки на бокові дзеркала в кольорі карбон

Додайте витонченого стилю своєму Juke за допомогою цих накладок на дзеркала в кольорі карбон.

Illustration

Багажник для велосипеда на дах автомобіля

Розмір коліс - до 91 см. Максимальна вага велосипеда - до 20 кг. В комплект входять Т-подібні перехідники (20х20 мм) і кріплення.

Illustration

Захисна накладка на поріг багажника

Захисна накладка на поріг багажника захищає поріг вашого автомобіля при завантаженні речей.

Data Deploy

Our company provides professional data employment for clients all over the world.

Business Consulting

Multipurpose assistance for online stores and offline retail businesses.

БАГАЖНИК НОВОГО NISSAN JUKE

ГОТОВИЙ ВМІСТИТИ ВСЕ НЕОБХІДНЕ

Illustration

Роздільні задні сидіння ( 60/40)

Illustration

Багажна полиця

Heading photo

Підлокітник з місцем для зберігання

Зручно та практично.

Heading photo

USB роз'єми

USB роз'єми для зарядки доступні в передній та задній частині автомобіля.

Автомобіль доступний для замовлення в офіційних дилерських центрах Nissan в Україні з 01 червня 2024 року.
Про комплектації та наявність автомобілів в салонах дізнавайтесь в офіційних дилерів Nissan в Україні.
Зображення і описи наведені виключно для ознайомлення. На деяких зображеннях можуть демонструватися версії автомобіля, призначені для інших країн. Автомобілі на зображеннях не обов'язково відповідають конкретним моделям, комплектаціям чи пропозиціям. Показані або згадані функції можуть бути недоступними або можуть не входити в стандартну комплектацію (можуть бути доступні як додаткові опції).
Не слід покладатися винятково на функції, створені для більшої зручності водія. За певних обставин та умов деякі функції можуть не працювати. Застосовуються обмеження швидкості та інші обмеження. Для отримання відомостей про правила й умови використання технологій Nissan звертайтесь до офіційних дилерів Nissan в Україні.
Щоб скористатися послугами NissanConnect Services, вам потрібно зареєструватися, створити обліковий запис та увійти в додаток NissanConnect Services за допомогою логіна та пароля. Щоб користуватися безплатним додатком NissanConnect Services, у вас має бути смартфон із сумісною операційною системою iOS або Android та SIM-карта з активним мобільним зв’язком. Усі послуги NissanConnect Services залежать від вашої підписки та покриття мобільної мережі. Деякі послуги можуть бути платними. Додаткову інформацію ви можете знайти в додатку NissanConnect Services.
Підключення мобільного телефона для використання NissanConnect Services має здійснюватися лише тоді, коли автомобіль безпечно припарковано. Використання системи завжди має здійснюватися відповідно до правил дорожнього руху. Водії мають використовувати систему лише тоді, коли це безпечно.
* Підключення Android Auto™ / Apple CarPlay™ не є частиною комплектації або додатковим обладнанням автомобіля та означає можливість з’єднання з Android Auto™ / Apple CarPlay™ за умови використання мобільних пристроїв за допомогою спеціальних мобільних додатків. Виробник та Продавець автомобіля не несуть відповідальність за можливі неполадки чи неточності в роботі мобільних додатків, зокрема за відсутність чи неправильну роботу в них певних сервісів, або за відсутність інтерфейсу українською мовою, зокрема голосового управління, а також не відповідають за роботу мобільного пристрою користувача та технічні характеристики такого пристрою, які, зокрема, можуть обмежувати роботу та функціонал мобільних додатків, або ж обмежувати можливості користування даною функцією автомобіля.