НОВИЙ NISSAN JUKE

КОМПЛЕКТАЦІЇ ТА ЦІНИ

Illustration

Visia

Кредит від 0,01% річних до 3-х років¹

ціна від*765 230 грн

КЛЮЧОВІ ОСОБЛИВОСТІ

● 16" сталеві диски● Кондиціонер● Full LED фари● 6 подушок безпеки● Інтелектуальні системи безпеки

Illustration

Acenta

Кредит від 0,01% річних до 3-х років¹від 12 471 ГРН /МІСЯЦЬ

ціна від*766 690 грн

КЛЮЧОВІ ОСОБЛИВОСТІ

● Диски 17’’ Sakura● Клімат-контроль● Підігрів передніх сидінь і дзеркал● 8” сенсорний екран та камера заднього виду● Підтримка Apple CarPlay®/Android Auto®¹

Illustration

N-Connecta

Кредит від 0,01% річних до 3-х років¹від 14 530 ГРН /МІСЯЦЬ

ціна від*910 800 грн

КЛЮЧОВІ ОСОБЛИВОСТІ

● 17" легкосплавні диски● Електричний підігрів лобового скла● Система безключового доступу I-key● 7" TFT дисплей на панелі приладів● Передній підлокітник

Illustration

Tekna

Кредит від 0,01% річних до 3-х років¹від 15 405 ГРН /МІСЯЦЬ

ціна від*970 160 грн

КЛЮЧОВІ ОСОБЛИВОСТІ

● Передні та задні датчики паркування● Система кругового огляду● Сидіння із вставками з екошкіри

Illustration

N-Design

Кредит від 0,01% річних до 3-х років¹від 17 077 ГРН /МІСЯЦЬ

ціна від*1 084 150 грн

КЛЮЧОВІ ОСОБЛИВОСТІ

● 19" легкосплавні диски● Персоналізація екстер'єру та інтер'єру● Аудіосистема Bose® Personal® Plus

1 Відповідно до Директиви ЄС 1999/99.
2 Відповідно до Директиви ЄС. Споряджена маса автомобіля приведена з урахуванням охолоджуючої рідини, масла, пального, запасного колеса і набору інструментів, без урахування водія, пасажирів і вантажу. Корисне навантаження може бути зменшено в залежності від комплектації та/або встановлених аксесуарів.
3 Відповідно до Директиви ЄС 1999/100. Дані з витрати пального отримані в стандартизованих умовах із застосуванням спеціального вимірювального обладнання. Реальна витрата пального може відрізнятися в силу впливу різних об'єктивних і суб'єктивних факторів: вологості, тиску і температури навколишнього повітря, фракційного складу використовуваного пального, рельєфу місцевості, характеристик дорожнього покриття, швидкості руху автомобіля, напрямку і швидкості вітру, атмосферних опадів, тиску в шинах, а також їх розмірності, марки і моделі, маси вантажу, що перевозиться (включаючи водія і пасажирів) і манери водіння (частота та інтенсивність поздовжніх і поперечних прискорень, середня швидкість).
[1] Ви можете отримати кредит за програмою Nissan Financial Services для придбання автомобіля Nissan на наступних умовах: максимальний строк кредиту – 60 місяців, перший внесок – від 30% від вартості автомобіля, максимальна сума кредиту – 2 600 000 грн, процентна ставка – від 0,01% до 9,99% річних у гривні, одноразова комісія банку за видачу кредиту – від 1,9% до 2,9% від суми кредиту, комісія за операції в Державному реєстрі обтяжень рухомого майна – 750 грн. Реальна процентна ставка – від 16% річних у гривні (розрахована виходячи із строку кредитування 60 місяців за процентною ставкою 9,99% річних у гривні, перший внесок – 30% від вартості авто, ануїтетний графік погашення, страхування КАСКО – 6,2%, одноразова комісія за видачу кредиту – 1,9% від суми кредиту). Фактичне значення реальної річної процентної ставки за кредитом буде залежати від індивідуальних умов кредитування (суми кредиту, строку, спеціальних умов за продуктом тощо). Кредит надається у відділеннях Банку на всій території України за виключенням тимчасово окупованої території та зони ведення бойових дій. Кредитування не відбувається в таких областях (якщо клієнт проживає та/або отримує дохід від бізнесу в цих областях): Сумській, Харківській, Луганській, Донецькій, Миколаївській, Херсонській, Запорізькій, АРК. З метою отримання інформації щодо оформлення кредиту звертайтеся за телефонами гарячої лінії 0800305555 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні, з мобільних телефонів – згідно тарифів операторів зв’язку) або на сайті банку www.credit-agricole.ua. Банк залишає за собою право змінювати умови кредитування. Про детальні умови кредитування дізнайтесь на сайті www.credit-agricole.ua. Кредитує АТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК». Ліцензія НБУ №99 від 12.10.2011. Реєстраційний №149 в Державному реєстрі банків. Замовником реклами кредитних послуг є АТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК». Пропозиція діє на постійній основі.
* За замовчуванням щомісячний платіж розрахований, виходячи із строку кредитування – 60 місяців, авансового внеску – 30% від вартості автомобіля при придбанні у кредит за програмою Nissan Financial Services згідно умов, вказаних у пункті «[1]» вище.