ПІДГОТУЙТЕ ВАШ АВТОМОБІЛЬ ДО ЗИМИ!

Illustration

Діагностика ходової частини авто за 439 грн*

ВИГОДА НА АКСЕСУАРИ ДО 25%*

Illustration

ТРИМАЧ ДЛЯ ВЕЛОСИПЕДІВ

Illustration

ТРИМАЧІ ВАНТАЖУ

Illustration

БАГАЖНИЙ БОКС

Illustration

ФАРКОП

Illustration

"СЕКРЕТНІ" КОЛІСНІ ГАЙКИ

Illustration

ПЕРСОНАЛІЗАЦІЯ АВТО

ВИГОДА НА ЛЕГКОСПЛАВНІ ДИСКИ ДО 50%*

Illustration

ВИГОДА НА ЗАПАСНІ ЧАСТИНИ ДО 15%*

Illustration

ЗАПАСНІ ЧАСТИНИ VALUE ADVANTAGE***

Illustration

МОТОРНІ ОЛИВИ. ВИГОДА ДО 15%**

ВИГОДА НА ПРЕМІУМ ФІЛЬТРИ ДО 25%*

ЗАБЕЗПЕЧТЕ ЧИСТОТУ ПОВІТРЯ В САЛОНІ ВАШОГО NISSAN ЗА ДОПОМОГОЮ НОВОГО ВИСОКОЯКІСНОГО САЛОННОГО ФІЛЬТРА

Illustration

ЗАСТОСУВАННЯ ПОЛІФЕНОЛУ

Протиалергенний поліфенол, який компанія Nissan використовує у комбінованому салонному фільтрі, дає змогу нейтралізувати алергени, усунути неприємні запахи, а також запобігти потраплянню газів і часточок пилу в салон автомобіля.

Illustration

ПРИРОДНИЙ ЗАХИСТ ВІД АЛЕРГІЇ

Поліфеноли – це природні молекули рослинного походження, які містяться в коренях рослин і фруктах та мають високоефективну протиалергійну, антиоксидантну, антиканцерогенну та протизапальну дії. Поліфенол, який протягом століть приносив користь здоров’ю людей, відтепер використовує компанія Nissan для очищення повітря, що подається в салон автомобіля.

 • Додаткова інформація

  Акція діє з 01.11.2023 до 31.12.2023 на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій, зони проведення операції ООС та заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі та стримування збройної агресії Російської федерації, а також деяких регіонів, які потенційно знаходяться під обстрілами збройних сил Російської федерації або де проводяться бойові дії. Перелік дилерів, що здійснюють свою діяльність, зазначено на сайті www.nissan.ua
  1 Діагностика підвіски автомобілів Nissan будь-якої моделі за спеціальною рекомендованою ціною від 439 грн з ПДВ, яка включає діагностику залишкової товщини гальмівних колодок та дисків, діагностику стану шин (залишкова глибина протектора та стан шин), перевірку рівнів робочих рідин та якості гальмівної та охолоджуючої рідин. Зазначена спеціальна ціна є рекомендованою на період дії Акції, остаточна вартість встановлюється дилерами самостійно та ТОВ «Ніссан Мотор Україна» не несе відповідальності у разі невідповідності встановленої дилером ціни зазначеній рекомендованій спеціальній ціні. Звичайна вартість діагностики визначається дилерами мережі Nissan в залежності від моделі Nissan та ціни нормо-години у окремого дилера. Вартість додаткової діагностики сплачується окремо, виходячи з розцінок дилера.
  * Під вигодою мається на увазі співвідношення рекомендованої ціни на період Акції порівняно зі звичайною рекомендованою ціною. На різні найменування запчастин та аксесуарів встановлено різний розмір вигоди. Розмір вигоди є рекомендованим, остаточна ціна встановлюється дилером. Детальний перелік запчастин та аксесуарів, на які поширюється вигода, та умови отримання вигоди можна дізнатися в офіційних дилерських центрах Nissan в Україні, адреси яких містяться на сайті nissan.ua. Знижки за різними акціями не поєднуються.
  ** Для негарантійних автомобілів.
  *** Про подробиці програми Value Advantage («Велью Едвантидж») дізнавайтеся в офіційних дилерських центрах Nissan в Україні.