Новий Nissan Qashqai: кросовер номер один, виготовлений на заводі номер один

●  Новий і вдосконалений Qashqai тепер сходить з конвеєра заводу Nissan у Великобританії● Свіжі оновлення для найпопулярнішого автомобіля в автомобільній промисловості Великобританії та оригінального кросовера● Nissan також будує повністю електричне майбутнє за проектом EV36Zero

Illustration

Сандерленд, Великобританія – Майже 18 років тому перший Nissan Qashqai зійшов з виробничої лінії в Сандерленді, Великобританія, створивши сегмент кросоверів і викликавши шок у всьому автомобільному світі.
Перенесімося вперед до 2024 року, і з більш ніж чотирма мільйонами клієнтів у більш ніж 100 країнах, найшвидше продаваний автомобіль у британській автомобільній промисловості був оновлений ще раз – із сміливим дизайном і значними технологічними оновленнями для покращення досвіду клієнтів.
Новий Qashqai, електрифікований за допомогою унікальної системи Nissan e-POWER, зараз виробляється на базі компанії в Сандерленді, а найближчими тижнями він надійде до дилерів Nissan по всій Європі та за її межами. Остання модернізація вимагала нових інвестицій у розмірі 30 мільйонів фунтів стерлінгів у завод, спираючись на загальні інвестиції Nissan у Великобританії у розмірі 6 мільярдів фунтів стерлінгів.
Оновлений Qashqai з’являється в той час, як Nissan продовжує розвивати своє бачення EV36Zero в Сандерленді, проект майбутнього автомобілебудування, яке об’єднує виробництво електромобілів і акумуляторів на основі відновлюваних джерел енергії.

Адам Пеннік, віце-президент Nissan з виробництва у Великій Британії, сказав: «Ми дуже пишаємося тим, що називаємо завод у Сандерленді домом для Qashqai. Мати команду номер один за кросовером номер один — це виграшна формула, і ми не можемо зачекайте, щоб побачити, наскільки нашим клієнтам сподобається новий дизайн і додаткові технології».

Illustration

Розроблений, сконструйований і виготовлений у Британії, перший Qashqai був випущений у Сандерленді наприкінці 2006 року перед випуском у 2007 році. Його миттєва популярність призвела до того, що виробництво в Сандерленді досягло рекордних рівнів, а завод зафіксував найвищі річні обсяги в історії. автомобільної промисловості Великобританії, і Qashqai став найшвидшим автомобілем, виготовленим у Великобританії, який досяг 1 мільйона, 2 мільйонів, 3 мільйонів, а потім і 4 мільйонів одиниць виробництва, породивши більше 20 конкурентів у процесі.

Завод у Сандерленді також є домом для Nissan JUKE і повністю електричного Nissan LEAF, де виробництво підтримує 7000 робочих місць у командах Nissan у Великобританії. Це включає Центр дизайну Nissan у Паддінгтоні, Лондон, Технічний центр у Кренфілді, Бедфордшир, виробничу команду в Сандерленді, центр запчастин у Латтерворті та відділ продажів і маркетингу в Рікмансворті, а також ще 30 000 робочих місць у британському ланцюжку постачання.

Відтоді як у 2021 році Qashqai третього покоління було представлено на ринку, у Європі було продано понад 350 000 одиниць і продовжує встановлювати стандарти для кросоверів. У 2022 році Qashqai став доступним з e-POWER – унікальною та інноваційною електрифікованою силовою установкою Nissan, у якій колеса завжди приводяться в рух лише безпосередньо від електродвигуна, створюючи відчуття електромобіля. Понад 120 000 виготовлених у Сандерленді Qashqai з e-POWER зараз на дорогах.

Останні зміни зберігають суть того, що споживачі люблять у Qashqai, одночасно підвищуючи його сильні сторони та додаючи ще більше інтуїтивно зрозумілих і зручних технологій.

Illustration

На заводі в Сандерленді були внесені зміни, щоб увімкнути виробництво Qashqai 2024 року, з інвестиціями в нові панелі, бампери, кольори фарби, елементи інтер’єру, матеріали та оздоблення. Оновлена ​​технологія нового Qashqai тепер також інтегрована у виробничий процес, включаючи оновлені вдосконалені системи допомоги водієві та додавання вбудованої Google як частини інформаційно-розважальної системи NissanConnect, що забезпечує майже безперебійну взаємодію між цифровим життям клієнта та його автомобілем. .
Пеннік додав: «Це хвилюючі часи для Nissan у Сандерленді. Ми пишаємося тим, що поставляємо нові версії як Qashqai, так і Juke нашим клієнтам, а також готуємо наш завод до повністю електричного виробництва в рамках нашого новаторського проекту EV36Zero».

Illustration
Illustration

Nissan EV36Zero, план компанії для майбутнього автомобілебудування, поєднує виробництво електромобілів і акумуляторів із використанням відновлюваних джерел енергії з метою досягнення водіння без викидів і виробництва з нульовими викидами. Модель EV36Zero стане схемою майбутнього для заводів Nissan у глобальному виробництві в рамках The Arc, нового глобального бізнес-плану Nissan.

Проект EV36Zero також ставить завод у Сандерленді в центр прагнення Nissan до сталого майбутнього. Вже підтверджено виробництво в Сандерленді майбутніх повністю електричних версій Qashqai, JUKE і LEAF, що є частиною планів щодо лінійки легкових автомобілів Nissan у Європі, яка має бути на 100% електричною до 2030 року. Це також спирається на бачення Nissan Ambition 2030, щоб стати справді стійка компанія, яка прагне до чистішого, безпечнішого та інклюзивнішого світу.

Джерело - https://europe.nissannews.com/en-GB/releases/new-nissan-qashqai-the-number-one-crossover-made-at-the-number-one-plant?selectedTabId=releases