NISSAN FINANCIAL SERVICES ДЛЯ ФІЗИЧНИХ ОСІБ

Illustration

СПЕЦІАЛЬНІ УМОВИ КРЕДИТУВАННЯ З 06.04.2023

СПЕЦІАЛЬНІ УМОВИ КРЕДИТУВАННЯ З 06.04.2023

Illustration
 • ОПИС ПРОГРАМИ NISSAN FINANCIAL SERVICES

  Форма видачі кредиту - Перерахування коштів на поточний рахунок автосалону.
  Сума кредиту - До 2 600 000 грн.
  Метод погашення кредиту та відсотків -
  ● Щомісячно, платежі за кредитом розраховуються за ануїтетним методом;● Щомісячно, тіло кредиту погашається рівними частками, проценти нараховуються на залишок заборгованості за кредитом.
  Погашення кредиту та відсотків - Відбувається шляхом внесення готівки в касу банку або шляхом перерахування коштів за реквізитами, вказаними в кредитному договорі.
  Дострокове погашення кредиту - Можливе вже з першого місяця від моменту отримання кредиту, без комісії.
  Забезпечення - Застава придбаного автомобіля.
  Обов'язкове страхування -
  ● Повне КАСКО лише в погодженій (рекомендованій) по програмі страховій компанії;● Страхування цивільної відповідальності власників транспортних засобів лише в погодженій (рекомендованій) по програмі страховій компанії;● Страхування життя та здоров’я позичальника від хвороби та нещасного випадку лише в погодженій (рекомендованій) по програмі страховій компанії – від 1,99% від суми кредиту.

 • ДОДАТКОВІ ВИТРАТИ

  ● Одноразова комісія банка при видачі кредиту – від 1,9% до 2,9% від суми фінансування;● Комісія за операції в Державному реєстрі обтяжень рухомого майна – 750 грн.

 • НЕОБХІДНІ ДОКУМЕНТИ

  ● Паспорт позичальника та його дружини/чоловіка;● Документи про присвоєння податкового номера позичальнику та його дружині/чоловіку;● Акт вибору автомобіля, специфікація або рахунок-фактура на автомобіль;● Документи щодо фінансового стану позичальника та дружини/чоловіка позичальника;● Інші документи за вимогою банку.

 • УМОВИ НАДАННЯ КРЕДИТУ КЛІЄНТУ

  ● Вік клієнта від 25 років;● Мінімальний аванс 30%;● Максимальний строк кредитування - 5 років;● Не враховується, як і раніше, дохід з РФ, а також з Білорусі;● До негативної кредитної історії відноситься наявність не погашених платежів за період воєнного стану;● ФОП розглядатимуться тільки у сферах: готелі, ресторани, операції з нерухомістю, вантажні та пасажирські перевезення, зв'язок, ІТ, медицина, побутові послуги, освіта, торгівля, меблева та столярна промисловість, обслуговування обладнання/техніки/авто - виписка з рахунку ФОП обов’язкова;● Для найманих працівників перелік сфер значно ширший, проте неоднаковий зі сферами ФОП;● Документи щодо наявної у клієнта нерухомості можуть бути запитані;● Кредитування не відбувається в таких областях (якщо клієнт проживає та/або отримує дохід від бізнесу в цих областях): Сумській, Харківській, Луганській, Донецькій, Миколаївській, Херсонській, Запорізькій, АРК.

 • ОСОБЛИВІ ДОПОВЛЕННЯ

  * Ви можете отримати кредит за програмою Nissan Financial Services для придбання автомобіля Nissan на наступних умовах: максимальний строк кредиту – 60 місяців, перший внесок – від 30% від вартості автомобіля, максимальна сума кредиту – 2 600 000 грн, процентна ставка – від 0,01% річних, одноразова комісія банку за видачу кредиту – від 1,9% до 2,9% від суми кредиту, комісія за операції в Державному реєстрі обтяжень рухомого майна – 750 грн. Реальна процентна ставка – від 19% річних (розрахована виходячи із строку кредитування 24 місяці за процентною ставкою 5,99% річних, перший внесок – 30% від вартості авто, ануїтетний графік погашення, страхування КАСКО – 6,2%, одноразова комісія за видачу кредиту – 1,9% від суми кредиту). Фактичне значення реальної річної процентної ставки за кредитом буде залежати від індивідуальних умов кредитування (суми кредиту, строку, спеціальних умов за продуктом тощо). Кредит надається у відділеннях Банку на всій території України за виключенням тимчасово окупованої території та зони ведення бойових дій. З метою отримання інформації щодо оформлення кредиту звертайтеся за телефонами гарячої лінії 0800305555 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні, з мобільних телефонів – згідно тарифів операторів зв’язку). Банк залишає за собою право змінювати умови кредитування. Про детальні умови кредитування дізнайтесь на сайті www.credit-agricole.ua. Кредитує АТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК». Ліцензія НБУ №99 від 12.10.2011. Реєстраційний №149 в Державному реєстрі банків. Замовником реклами кредитних послуг є АТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК». Пропозиція діє на постійній основі.

Компанія ТОВ "Ніссан Мотор Україна" залишає за собою право без попереднього повідомлення змінювати умови програми лояльності, зазначені на сайті. Для отримання актуальної інформація звертайтеся до офіційних дилерів Nissan в Україні.