Суперпропозиція для захисту авто від викрадення!

Кожен автовласник турбується про безпеку свого авто. Компанія “Автомир Nissan” пропонує встановити на свій автомобіль сучасну систему захисту авто від угону за вигідними умовами.
Лише зараз отримайте:3 місяці обслуговування автобезпеки Benish в подарунокзнижку 30% на роботи по встановленню
Супутникова система Benish забезпечить:надійний захист авто від спроб викрадення за допомогою глушилок, вудочок та кодграберівохорону периметра автомобіля контроль зовнішнього впливу на транспортний засіб: удар, нахил, переміщення з вимкненим запалюваннямідентифікацію водія за допомогою Bluetooth-міткивизначення місця розташування авто в реальному часіпідтримку Центру автобезпеки Benish GPS 24/7
Пропозиція діє до 01.03.2025 на купівлю та встановлення системи безпеки Benish в автоцентрі “Автомир Nissan” за адресою Немирівське шосе 94В.

Illustration