Малярно-рихтувальний комплекс «Автомир» – це сучасна станція ремонту, здатна виконати кузовний ремонт високої якості і будь-якої складності.

Slide thumbnail
Slide thumbnail
Slide thumbnail
Slide thumbnail
Slide thumbnail
Slide thumbnail
Slide thumbnail
Slide thumbnail
Slide thumbnail

 Складний процес кузовного ремонту автомобіля спрямований в першу чергу на відновлення первозданного зовнішнього вигляду автомобіля після отриманих ушкоджень.

Сучасні технології і професіоналізм майстрів малярно-рихтувального сервісу «Автомир» зведуть ремонт будь-якої складності до злагодженої і грамотної процедури. Найчастіше це комплекс робіт по виправленню геометрії кузова з використанням спеціальних матеріалів та інструментів, рекомендованих виробниками.

У свою чергу фарбування автомобіля підрозділяється на декілька етапів робіт, кожен з яких робиться під суворим контролем і з використанням високоякісних матеріалів. Малярно-рихтувальний комплекс «Автомир» пропонує колорування окремих деталей кузова ( локальне фарбування дверей, капота і так далі) і повне фарбування кузова автомобіля.

Підбір фарби робиться нашими колористами на професійному устаткуванні. Лабораторія підбору фарб та емалей нашого малярно-рихтувального комплексу має в розпорядженні велику базу цих усіх кольорів і відтінків, використовуваних світовими автовиробниками. Маючи подібне устаткування, ми в змозі рівномірно забарвлювати подряпини при локальному фарбуванні, робити фарбування окремих деталей кузова, дотримуючись суворих технологій фарбування.

Для наших клієнтів діє власна гнучка програма лояльності «Автомир»

За більш детальною інформацією звертайтесь до наших спеціалістів за тел. (0432) 568 – 777 або за адресою Немирівське ш. 94В (автоцентр Автомир)

 

КАЛЬКУЛЯТОР ТО

ЗАМОВИТИ ТЕСТ-ДРАЙВ

СТО

КОНФІГУРАТОР

СПЕЦІАЛЬНІ ПРОПОЗИЦІЇ

+