П’ять зірок EURO NCAP для Nissan Ariya, X-Trail, Qashqai e-POWER і Juke Hybrid

У своєму останньому раунді рейтингів безпеки транспортних засобів Euro NCAP опублікував бали для останніх доповнень до електрифікованої лінійки Nissan, чисто електричного автомобіля Ariya та X-Trail, оснащеного e-POWER, які обидва досягли. п'ять зірок.

Існуючі п’ятизіркові рейтинги для Juke і Qashqai були розширені, щоб охопити версії Hybrid і e-POWER відповідно, завершуючи повний спектр електромобілів Nissan і електрифікованих кросоверів з п’ятизірковими рейтингами Euro NCAP.

Рейтинг для дорослих
У категорії захисту дорослих пасажирів обидва транспортні засоби отримали високі бали: Ariya набрала 86%, а X-Trail – 88%. Незважаючи на те, що обидва транспортні засоби побудовані на різних платформах, вони мають спільну філософію, оскільки вони виготовлені з надвисокоміцної сталі в ключових областях для підвищення жорсткості, дозволяючи поглинати та зменшувати силу удару, перш ніж досягти осередку безпеки пасажира. . Додавання центральної подушки безпеки на обох транспортних засобах для запобігання зіткненню головами між водієм і пасажиром на передньому сидінні в разі бічного зіткнення сприяє їхнім чудовим оцінкам бокового удару 14,9 для Ariya та 16 для нового X-Trail.
Рейтинг дітей
З точки зору захисту дітей-пасажирів обидва транспортні засоби отримали майже ідентичні показники: Ariya — 89%, а новий X-Trail — 90%. Під час краш-тесту для дітей-пасажирів, проведеного на основі шести та десятирічних дітей, X-Trail набрав 23,3 бали з 24 можливих, що свідчить про чудовий захист, який він пропонує маленьким пасажирам. Ariya також отримала видатну оцінку – 22,9 з 24. Обидва транспортні засоби також отримали максимальні 12 балів за встановлення дитячих утримуючих систем (CRS).
Рейтинг вразливих учасників дорожнього руху
У категорії тестування, яка оцінює здатність автомобіля розпізнавати пішоходів або інших незахищених учасників дорожнього руху та сповіщати водіїв про них, новий X-Trail отримав загальну оцінку 70%. За тією ж оцінкою Арія досягає 74%. Обидва транспортні засоби оснащені декількома активними допоміжними засобами безпеки, включаючи інтелектуальну систему екстреного гальмування, яка попереджає водія та застосовує гальма, якщо автомобіль передбачає зіткнення з транспортним засобом, пішоходом або велосипедистом. Крім того, функція виявлення рухомих об’єктів попереджає водія про ймовірно невидимий об’єкт поблизу автомобіля.
Допомога в безпеці
Euro NCAP визнає, що насамперед завжди краще запобігати аваріям, і присуджує бали за технології, які допомагають водіям уникати зіткнень.
Завдяки технологіям Nissan Intelligent Mobility як новий X-Trail, так і Ariya отримали винятково високі оцінки – 95% і 93% відповідно. Пропонується комплексний набір цих інтелектуальних технологій, включаючи автономне екстрене гальмування (AEB), яке визначає, коли автомобіль попереду гальмує, і починає гальмувати автомобіль.
Обидві моделі також оснащені функцією інтелектуального втручання в сліпі зони, яка визначає, коли інший автомобіль не помічений водієм на сусідній смузі, і активно направляє автомобіль назад у смугу руху та подалі від небезпеки.
Те, що новий X-Trail і Ariya отримали ідентичні результати в категорії Safety Assist, свідчить про стратегію Nissan, спрямовану на те, щоб зробити найсучасніші технології безпеки якомога ширше доступними для своїх моделей. І подібність в інших рейтингах між двома протестованими моделями ще більше підкреслює цю думку.
Високі показники нового X-Trail і Ariya перегукуються з аналогічними оцінками Qashqai під час випробувань минулого року. Qashqai та X-Trail побудовані на архітектурі Alliance CMF-C.
Після введення Juke Hybrid у модельний ряд, а також додавання трансмісії e-POWER на Qashqai, Euro NCAP підтвердив, що рейтинг цих автомобілів не вплинув і що вони пропонують такий же рівень підтримки та захисту водія, як і автомобілі. версії з традиційним двигуном.
Девід Мосс, старший віце-президент з регіональних досліджень і розробок, AMIEO, сказав: «Видатні характеристики як нового X-Trail, так і Ariya, які є дуже різними автомобілями, створеними на різних платформах, демонструють стратегію крос-кара Nissan. для своїх моделей. Розробка всіх наших автомобілів починається з видатної розробки кузовів із використанням передових матеріалів і технологій виробництва для забезпечення чудової структурної цілісності. Це доповнюється вдосконаленим набором технологій, які діють як друга пара очей, виявляючи потенційну небезпеку та допомагаючи водієві уникнути аварії».
Він додав: «Ця комплексна програма тестування та рейтингу від Euro NCAP дійсно дозволяє споживачам зрозуміти нашу відданість безпеці та наскільки серйозно ми ставимося до добробуту наших клієнтів».
Euro NCAP проводить незалежне тестування автомобілів з 1997 року, вимірюючи більшість нових моделей, які надходять у продаж, за своїми критеріями, що постійно змінюються. Окрім перевірки фактичної фізичної міцності автомобілів під час різноманітних імітаційних зіткнень, організація також тестує та оцінює технологію запобігання нещасним випадкам.
Повну оцінку нового Nissan X-Trail Euro NCAP можна знайти тут, а для Nissan Ariya тут ,
А також посилання на відповідний відеоконтент від Euro NCAP: Ariya X-Trail