e-4ORCE від Nissan розпочинає весняний сезон з блискавичною реакцією в 0,0001 секунди

Завдяки подвійному мотору та стрімкому розгону і гальмуванню, e-4ORCE забезпечує динамічне та одночасно плавне водіння, оптимізоване для будь-якої пори року
Технологія e-4ORCE від Nissan забезпечує блискавичну швидкість реакції, перевершуючи за часом деяких найбільш спритних істот у природі

Illustration

Унікальна технологія e-4ORCE від Nissan з блискавичною реакцією лише в 0,0001 секунди є швидшою за мить ока. Неперевершена точність та швидкість дії роблять e-4ORCE ідеальним вибором для всіх, хто цієї весни прагне динамічного та одночасно плавного водіння.

Високоточна система керування та подвійний мотор забезпечують стрімкі розгін та гальмування, пропонуючи водіям незрівнянний контроль автомобіля на дорозі. Щобільше, оскільки e-4ORCE розроблена для роботи виключно з електрифікованими та електричними силовими агрегатами, вона також підкреслює прихильність Nissan до сталої мобільності.

Система e-4ORCE, що використовується в Nissan X-Trail, додає можливості точного керування та регулювання гальмівного моменту. Рівновага автомобіля на дорозі забезпечується збалансованим розподілом потужності від двомоторної системи, що регулюється за 1/10 000 секунди, набагато швидше, ніж у звичайних механічних систем повного приводу.

Потреба в подібній системі швидкого реагування відображає постійну зміну рівня зчеплення під кожним колесом, оскільки дорога якою рухаються колеса, може бути мокрою, брудною, зледенілою, засніженою або навіть замасленою. Коли в цих мінливих умовах враховуються зусилля на кермування, розгін або гальмування, вдосконалена система e-4ORCE від Nissan пропонує виняткову впевненість, оскільки вона чітко регулює розподіл потужності на кожне колесо таким чином, щоб ніхто з пасажирів автомобіля цього не помітив.

Секрет блискавичної реакції e-4ORCE полягає в тому, що потужність передається на колеса від електромотора, тому реакція є миттєвою. Звичайна механічна система повного приводу потребує більше часу для регулювання розподілу потужності за допомогою зчеплення або механічної муфти, тому іноді можна відчути момент нестабільності в складних умовах, перш ніж механічна система встигне відреагувати. З e-4ORCE цього не відчувається.

Незалежно від того, чи йде дощ, сніг або ожеледиця, e-4ORCE швидко адаптується до мінливих дорожніх умов і забезпечує водіям найкращий досвід водіння. У нещодавно опублікованому відео Nissan демонструє потужність і плавність, які пропонує технологія e-4ORCE, ілюструючи, як вона відповідає і навіть перевершує час реакції найшвидших істот у природі, що робить цю технологію ідеальною для будь-якої пори року.

Перегляньте наступне відео, щоб дізнатися, як вона протистоїть хижим Венериним мухоловкам, жабам, колібрі та навіть спортсменам світового класу.

Навесні технологія e-4ORCE від Nissan пропонує вам захопливе керування автомобілем без зайвих зусиль. Завдяки її блискавичному часу реагування водії можуть почуватися впевнено та контрольовано, готовими до будь-яких ситуацій на дорозі. З e-4ORCE водії отримують незрівнянний контроль на дорозі, не зважаючи на будь-які умови.