До 2030 року Nissan планує перейти на використання алюмінію з низьким рівнем викидів CO₂

ЙОКОХАМА, Японія – Nissan Motor Co., Ltd. сьогодні оголосила, що з 2024 фінансового року *2 використовуватиме алюмінієві деталі з низьким рівнем викидів CO 2 *1 , виготовлені з екологічно чистого або переробленого алюмінію, у нових і поточних моделях і прагне завершити повний перехід до таких частин до 2030 року.
На частку алюмінію припадає приблизно 10% ваги автомобіля. Використовуючи алюміній з низьким рівнем викидів CO 2 , Nissan прагне зробити значний крок до досягнення вуглецевої нейтральності.
До 2050 року Nissan прагне досягти вуглецевої нейтральності протягом усього життєвого циклу *3 своїх автомобілів.

Illustration

Екологічний алюміній виробляється з використанням електроенергії, отриманої не з викопного палива, і може зменшити викиди CO 2 під час виробництва приблизно на 50% *4 . Крім того, перероблений алюміній може зменшити викиди CO 2 приблизно на 95% *4 . Nissan закуповує алюмінієві листи з низьким рівнем викидів CO 2 для автомобільних панелей, вироблені в Японії, у Kobe Steel, Ltd. і UACJ Corporation. Надалі Nissan використовуватиме алюміній з низьким рівнем викидів CO 2 для всіх алюмінієвих деталей, включаючи оброблені компоненти, у всьому світі, щоб ще більше зменшити викиди CO 2 .

Для всіх нових моделей, вироблених з 2027 фінансового року, використовуватиметься алюміній з низькими викидами CO 2 . Для поточних моделей з цього фінансового року Nissan планує почати закупівлі коліс, деталей шасі, деталей осі та джгутів із зеленого алюмінію в Японії, Сполучених Штатах та Європі. У результаті очікується, що до кінця 2024 фінансового року приблизно 20% щойно видобутого алюмінію, який Nissan використовує для автомобільних запчастин на цих ринках, буде замінено екологічним або переробленим алюмінієм.
Компанія Nissan ставить екологічний розвиток в основу свого бізнесу, прагнучи до чистішого, безпечнішого та інклюзивнішого світу. Nissan продовжуватиме прискорювати свої зусилля щодо створення сталого суспільства.

*1 Деталі, які містять невелику кількість алюмінію, не розглядаються.*2 Фінансові роки Nissan Motor Co., Ltd. тривають з 1 квітня по 31 березня.*3 Включає видобуток сировини, виробництво, використання та переробку або повторне використання транспортних засобів, що вийшли з експлуатації.*4 Співвідношення алюмінієвої сировини, очищеної з використанням електроенергії, отриманої від виробництва електроенергії на вугіллі.

Джерело - https://global.nissannews.com/en/releases/nissan-to-transition-to-low-co2-emission-aluminum-by-2030