Nissan X-Trail визнано найкращим позашляховиком на конкурсі «Найкращий жіночий автомобіль у світі»

● Рішення щодо нагороди приймало міжнародне журі, яке складалося з 63 жінок-журналістів з автомобільних ЗМІ● X-Trail претендує стати абсолютним переможцем у номінації «Найкращий жіночий автомобіль року у світі».● Атлетичний і сучасний дизайн, поєднаний з передовими технологіями● Єдиний електричний семимісний позашляховик у своєму сегменті● Оснащений технологією e-POWER і системою повного приводу e-4ORCE

Illustration

ПАРИЖ, Франція – За рішенням журі конкурсу «Найкращий жіночий автомобіль у світі» (WWCOTY) титул Найкращого позашляховика у 2023 році присуджено Nissan X-Trail.

Судді WWCOTY (Women's World Car of the Year), єдиного міжнародного конкурсу, до складу журі якого входять журналістки з найпопулярніших міжнародних автомобільних видань, високо оцінили новий X-Trail, відмітивши його функціональність, керованість та інноваційну технологію e-POWER.

Макото Учіда, Голова правління Nissan, ділиться своїми враженнями щодо нагороди:
«Ми раді, що журі конкурсу «Найкращий жіночий автомобільу світі» у категорії найкращий позашляховик відмітили саме Nissan X-Trail. X-Trail — це наш легендарний сімейний позашляховик з понад 20-річною історією. Він залишився вірним традиціям: міцна конструкція, інноваційна та ефективна система повного приводу, функціональність та комфорт. На такому авто можна вирушати у найсміливіші сімейні подорожі. На всіх етапах розробки моделі ми прислухаємося до думок та побажань наших клієнток, тому нам особливо приємно, що журі, до складу якого входять жінки-журналісти відомих автомобільних ЗМІ з усього світу, дало високу оцінку перевагам X-Trail».

Новий Nissan X-Trail, який було побудовано на платформі Альянсу CMF-C, по праву можна назвати особливим, адже його просторий салон та інноваційні технології роблять подорожі надзвичайно комфортними, а керування легким завдяки технології e-POWER у поєднанні з унікальною системою повного приводу e-4ORCE. Новий X-Trail має п'яти та семимісну версії, тож у вихідні можна мандрувати великою родиною або компанією друзів. Варто зауважити, що це єдиний електрифікований семимісний позашляховик у своєму сегменті.

e-POWER — це інноваційна технологія Nissan, яка дарує відчуття керування електромобілем з усіма його перевагами, але без необхідності заряджання. Вона складається з акумуляторної батареї високої ємності, бензинового двигуна, електрогенератора, інвертора та електромотора. Інноваційний двигун внутрішнього згоряння зі змінним ступенем стиснення діє як генератор електроенергії, яка накопичується в акумуляторній батареї та використовується для живлення електромотора.

X-Trail є однією з найпопулярніших моделей Nissan у всьому світі, яка продається у понад 100 країнах і є вірним компаньйоном у сімейних подорожах вже понад 20 років.

Окрім перемоги у номінації «Найкращий позашляховик» Nissan X-Trail є одним із номінантів на перемогу у головній премії «Найкращий жіночий автомобіль у світі 2023 року», переможця якої буде анонсовано 8 березня.