НОВИЙ NISSAN X-TRAIL

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

ПІДКОРЮЙТЕ БУДЬ-ЯКІ ДОРОГИ

ПОГАНА ПОГОДА? КРУТІ ПОВОРОТИ? НІЩО НЕ ЗУПИНИТЬ NISSAN X-TRAIL. НАВІТЬ В ІДЕАЛЬНИХ УМОВАХ ЇЗДИ ВИ ВІДЧУЄТЕ РІЗНИЦЮ. ЦЕ АВТОМОБІЛЬ ДЛЯ ВАШИХ ПРИГОД.

КОРОБКА ПЕРЕДАЧ X-TRONIC

ПРОСТЕ ЕКОНОМІЧНЕ РІШЕННЯ

На відміну від ступінчастих коробок передач варіатор з електронним керуванням від Nissan забезпечує плавне збільшення потужності, а тепер ще й може працювати в екорежимі.

МЕХАНІЧНА КОРОБКА ПЕРЕДАЧ

ПОТУЖНІСТЬ У ЧИСТОМУ ВИГЛЯДІ

Шестиступінчаста механічна коробка передач забезпечує потрібну потужність, коли це вам потрібно. Триконусні синхронізатори забезпечують швидке й точне перемикання передач, а знижена втрата обертів забезпечує миттєву реакцію автомобіля.

ПЕРЕДОВІ ДВИГУНИ

ВІДКРИВАЙТЕ НОВІ ГОРИЗОНТИ

Хочете мати ідеальний місткий кросовер із невеликою витратою палива? Завдяки аеродинамічним характеристикам кузова і практично безступінчастій трансмісії Xtronic автомобіль Nissan X-TRAIL — саме те, що вам потрібно.

СИСТЕМА ІНТУЇТИВНОГО ПОВНОГО ПРИВОДУ

МОМЕНТАЛЬНА АДАПТАЦІЯ ДО ЗМІНИ ПОГОДНИХ УМОВ

Nissan X-TRAIL може адаптуватися до зміни умов у 30 разів швидше, ніж моргає око. Коли починається дощ або сніг, система автоматично перерозподіляє потужність на колеса з найкращим зчепленням із дорогою.

РОЗУМНА ПОТУЖНІСТЬ

Система All-Mode 4×4-i забезпечує відмінну роботу повного приводу Nissan X-TRAIL як на дорозі, так і в умовах бездоріжжя. Для максимальної ефективності ви можете використовувати режим постійного приводу на одну вісь. Автоматичний режим постійно контролює умови руху і забезпечує збалансований розподіл потужності між передньою та задньою осями.

ПОРІВНЯННЯ ДВИГУНІВ

ДИЗЕЛЬ

Витрата палива, л/100 км (міський цикл)
Витрата палива, л/100 км (заміський цикл)
Витрата палива, л/100 км (змішаний цикл)
Викид CO2, г/км
1.6 – Xtronic 2WD
5,8
4,6
5,1
133
1.6 – Xtronic 4WD
6,3
4,9
5,4
143

БЕНЗИН

Витрата палива, л/100 км (міський цикл)
Витрата палива, л/100 км (заміський цикл)
Витрата палива, л/100 км (змішаний цикл)
Викид CO2, г/км
2.0 – 6MT 2WD
11,1
6,5
8,2
190
2.0 – Xtronic 2WD
9,0
6,1
7,1
165
2.0 – Xtronic 4WD
9,4
6,4
7,5
174
2.5 – Xtronic 4WD
11,0
6,8
8,3
192
* Зазначені опції наявні не в усіх комплектаціях.
** Інформація щодо ціни, обладнання, комплектації та характеристики автомобілів, а також інші дані, що вказані на сайті, можуть відрізнятись від актуальних. Компанія ТОВ “Ніссан Мотор Україна” залишає за собою право без попереднього повідомлення змінювати дані, зазначені на сайті. Вказана на сайті ціна є рекомендованою роздрібною ціною. Для отримання актуальної інформації звертайтеся до офіційних дилерів Nissan в Україні. Не є публічною офертою. Дана інформація призначена тільки для інформаційних цілей і не може бути використана як документ, що встановлює зобов’язання компанії ТОВ “Ніссан Мотор Україна”.
Зображення призначені виключно для ознайомлення. На деяких з них можуть бути показані версії автомобіля для інших ринків. Автомобілі на зображеннях не обов’язково відповідають конкретним моделям, варіантам комплектації або пропозиціям. Деякі зображені елементи можуть бути недоступні або доступні тільки в певній комплектації.

СПЕЦІАЛЬНІ ПРОПОЗИЦІЇ

Можливість придбати сучасний комфортний автомобіль на максимально вигідних умовах.

Детальніше

ЗАЛИШАЙТЕСЯ НА ЗВ'ЯЗКУ

Підпишіться на розсилку, щоб залишатися в курсі останніх новин про наші продукти, послуги та спеціальні пропозиції.

Детальніше

КАЛЬКУЛЯТОР ТО

ЗАМОВИТИ ТЕСТ-ДРАЙВ

СТО

КОНФІГУРАТОР

СПЕЦІАЛЬНІ ПРОПОЗИЦІЇ

+