NISSAN JUKE

ХАРАКТЕРИСТИКИ

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА СИСТЕМА ПОВНОГО ПРИВОДУ ALL-MODE 4X4-i З СИСТЕМОЮ РОЗПОДІЛУ КРУТНОГО МОМЕНТУ

ПОВНИЙ ПРИВІД З ЕЛЕКТРОННОЮ СИСТЕМОЮ УПРАВЛІННЯ

Інтелектуальна система повного приводу All-Mode 4×4-i** вашого Nissan JUKE передбачає систему розподілу крутного моменту, яка гарантує повний контроль над автомобілем.

МЕХАНІЧНА ТРАНСМІСІЯ

Зручна шестишвидкісна механічна трансмісія дозволяє вибирати оптимальну передачу для результативної роботи та економії палива.

ТРАНСМІСІЯ XTRONIC

Плавна, чутлива та зручна в управлінні трансмісія Xtronic міського кросовера Nissan JUKE направляє потужний потік енергії без довгих пошуків потрібної передачі. Якщо ж вам не вистачає гостроти відчуттів, перемикайтеся у спортивний режим та насолоджуйтеся граничною чутливістю.

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА СИСТЕМА ПОВНОГО ПРИВОДУ ALL-MODE 4X4-i З СИСТЕМОЮ РОЗПОДІЛУ КРУТНОГО МОМЕНТУ

Використовуючи передові повнопривідні технології, інтелектуальна система повного приводу All-Mode 4×4-i з системою розподілу крутного моменту підвищує стійкість, тертя, маневреність і керованість автомобіля. На додачу до розподілу потужності між передніми та задніми колесами, мультисенсорна система за необхідності автоматично розподіляє потужність задніх коліс між лівим і правим колесами.

 

СТВОРЕНИЙ ДЛЯ КРУТИХ ВІРАЖІВ

Багаторичажна задня підвіска в повнопривідному варіанті Nissan JUKE забезпечує виняткову чутливість на поворотах у поєднанні з комфортом.

СПОРТИВНИЙ РЕЖИМ — ПОВНИЙ ВПЕРЕД

У спортивному режимі ваше відчуття рульового колеса, зміна швидкостей і чутливість педалі акселератора стають чіткішими та різкішими.

НОРМАЛЬНИЙ РЕЖИМ — ДЛЯ ПОВСЯКДЕННОГО ВИКОРИСТАННЯ

Для оптимального поєднання результативної роботи та економії палива оберіть режим «Нормальний».

ЕКОРЕЖИМ — ЕКОНОМІЯ ПЕРЕДУСІМ

Для найбільшої економії палива перемикайтеся в екорежим.

ПОРІВНЯННЯ ДВИГУНІВ

Двигун
Витрата палива в міському режимі (л/100 км)1
Витрата палива в заміському режимі (л/100 км)1
Витрата палива в комбінованому режимі (л/100 км)1
Викид CO2, г/км
1,6 5MT 2WD (94 к.с.)
7,6
5,0
6,0
138
1,6 5MT 2WD (117 к.с.)
7,7
5,1
6,0
139
1,6 CVT 2WD (117 к.с.)
8,3
5,2
6,3
145
1,6 6MT 2WD (190 к.с.)
9,1
5,6
6,9
159
1,6 MCVT 4WD (190 к.с.)
9,8
6,0
7,4
169

СПРОБУЙТЕ ВИРАХУВАТИ

Система динамічної зміни налаштувань автомобіля зберігає корисну інформацію, наприклад повний час у дорозі. Вона навіть повідомляє про силу інерції, що виробляється дорогою.

ВАЖЛИВА КОЖНА КРАПЛЯ

Крім того, ви можете в будь-який момент перевірити витрати палива, що дозволяє домогтися максимальної економії.

СТИЛЬ ВОДІННЯ

Режим «Sport» чи «Eco»? Ви самі обираєте стиль водіння, а система динамічної зміни налаштувань автомобіля підбирає рівень чутливості педалі акселератора та рульового колеса.

* Зазначені опції наявні не в усіх комплектаціях.
** Інформація щодо ціни, обладнання, комплектації та характеристики автомобілів, а також інші дані, що вказані на сайті, можуть відрізнятись від актуальних. Компанія ТОВ “Ніссан Мотор Україна” залишає за собою право без попереднього повідомлення змінювати дані, зазначені на сайті. Вказана на сайті ціна є рекомендованою роздрібною ціною. Для отримання актуальної інформації звертайтеся до офіційних дилерів Nissan в Україні. Не є публічною офертою. Дана інформація призначена тільки для інформаційних цілей і не може бути використана як документ, що встановлює зобов’язання компанії ТОВ “Ніссан Мотор Україна”.
Зображення призначені виключно для ознайомлення. На деяких з них можуть бути показані версії автомобіля для інших ринків. Автомобілі на зображеннях не обов’язково відповідають конкретним моделям, варіантам комплектації або пропозиціям. Деякі зображені елементи можуть бути недоступні або доступні тільки в певній комплектації.

СПЕЦІАЛЬНІ ПРОПОЗИЦІЇ

Можливість придбати сучасний комфортний автомобіль на максимально вигідних умовах.

Детальніше

ЗАЛИШАЙТЕСЯ НА ЗВ'ЯЗКУ

Підпишіться на розсилку, щоб залишатися в курсі останніх новин про наші продукти, послуги та спеціальні пропозиції.

Детальніше

КАЛЬКУЛЯТОР ТО

ЗАМОВИТИ ТЕСТ-ДРАЙВ

СТО

КОНФІГУРАТОР

СПЕЦІАЛЬНІ ПРОПОЗИЦІЇ

+