ЛІЗИНГ

Лізинг – вид фінансових  послуг, спосіб, придбання і використання автомобіля для бізнесу і особистих цілей. Альтернатива кредиту, яка дозволяє врахувати обов’язкові витрати в графік платежів: реєстрація, оплата податків, страхування.  

Як працює лізинг?

Slide thumbnail

1. Разом з менеджером з продажів
обираєте бажану модель

Slide thumbnail

2. Підбираєте умови фінансування
та погоджуєте графік платежів

Slide thumbnail

3. Формуєте пакет документів та
підписуєте договір лізингу

Slide thumbnail

4. Сплачуєте авансовий платіж та
одноразову комісію

Slide thumbnail

5. Oтримуєте зареєстроване
та застраховане авто

 

ПЕРЕВАГА ФІНАНСУВАННЯ В ЛІЗИНГ
Для компаній Для фізичних осіб
Маючи гроші на придбання 1 автомобіля, клієнт може придбати кілька авто в лізинг. Мінімальні початкові витрати за рахунок включення в графік необхідних витрат при покупці авто.
Можливо фінансування без надання фінансових документів (з авансом від 30%). Фінансування за паспортом і ідентифікаційним кодом без довідки про доходи (з авансом від 35%).
Оптимізація системи оподаткування: лізингові платежі відносяться на витрати компанії-клієнта, зменшуючи податок на прибуток. Економія часу: реєстрація, страхування авто, врегулювання страхових випадків.
Полегшення бюджетування за рахунок наявності узгодженого графіка платежів на весь термін. Зручне планування оплати – витрати на сервісне обслуговування автомобіля можуть включатися в щомісячні лізингові платежі.
Не має потреби створення автогосподарства. Фінансування в гривні без будь-яких валютних коригувань.

 

Більше деталей щодо лізингу Ви можете уточнить у фінансового консультанта – Ольга Заверуха, тел. (067) 433-64-96, ел. почта – finance@medikor.vin.ua

СТРАХУВАННЯ

Ми маємо партнерські відношення з надійними і перевіреними страховими компаніями, тому кожен наш клієнт може підібрати для себе найбільш оптимальний варіант, як за вартістю, термінами і розмірами платежів. Дізнатися детальніше про умови автострахування в автомобільному салоні можна у нашого фінансового консультанта. 

Наявність полісів ОСАГО і КАСКО – це надійний захист на дорозі від різних неприємностей. Укладаючи договір автострахування кожен власник автомобіля може розраховувати на:

 • Матеріальне відшкодування при ДТП і будь-яких ушкодженнях автомобіля;
 • Захист транспортного засобу від найбільш вірогідних ризиків, на думку автовласника;
 • Компенсацію у розмірі вартості автомобіля у разі його викрадення.

 

Перелік страхових випадків досить великий і може відрізнятися від вибраної програми і страхової компанії. Зробити попередній розрахунок вартості полісу можна безпосередньо в автосалоні. Це дає можливість підібрати найбільш оптимальний страховий поліс. Укладення договору автострахування в автомобільному салоні “Медікор” – це надійно, вигідно і зручно.

Партнерами по програмі Nissan Finance є тільки акредитовані страхові компанії, які забезпечують високий професіональній рівень обслуговування для наших клієнтів. Ми працюємо з:

-АХА;

-Арсенал;

-ІНГО Україна;

-Універсальна;

-Уніка;

-PZU Україна;

-Провідна

Більше деталей щодо страхування Ви можете уточнить у фінансового консультанта – Ольга Заверуха, тел. (067) 433-64-96, ел. почта – finance@medikor.vin.ua 

 

TRADE-IN

Trade-in – це варіант покупки нового автомобіля, при якому покупець передає салону своє вживане авто в рахунок оплати за новий автомобіль і доплачує різницю. Також ми можемо прийняти Ваш автомобіль на комісію і виставити його на демонстраційному майданчику, що допоможе продати авто за вигідною ціною.

Trade-in – це: вартість вашого автомобіля з пробігом + доплата = новий автомобіль.

Головне – ШВИДКО і ЗРУЧНО!

Програма передбачає комплекс послуг по обміну Вашого автомобіля з пробігом на новий автомобіль з модельного ряду Nissan.

[contact-form-7 id=”242″ title=”Форма заявки на Trade-in”]

Особливості Trade-in:
 • Відсутність грошових витрат, пов’язаних з продажем вживаного автомобіля (реклама в журналах, місце на ринку і т.д.)
 • Економія часу. Адже відриваючи свій час і сили від основної роботи, Ви втрачаєте більше, ніж економите, продаючи машину самостійно 
 • Безпека. Ви не ризикуєте стати жертвою аферистів при продажі свого авто на ринку або по оголошенню. 
 • Програма «Trade-in» є вигідним варіантом покупки автомобіля для людей, які цінують свій час і комфортом

 

КОРПОРАТИВНИМ КЛІЄНТАМ

Відділ корпоративних продажів  відокремлено як незалежну структуру для того, щоб ефективно та в повній мірі задовольняти потреби кожного корпоративного клієнта. Ми розуміємо, що для клієнта найважливішим є те, щоб автомобілі, які він купує функціонували та допомагали йому в бізнесі. Саме тому метою нашого відділу є забезпечення кожного корпоративного клієнта повним переліком вибраних послуг, для того щоб задовольнити особливі потреби їхнього автопарку.

Ви можете звернутися до менеджера з корпоративних продажів Андрія Посвалюка за телефоном +380676241681 або електронною поштою aposvaliuk@avtovinn.vin.ua

Кожна компанія, яка купує автомобіль Nissan стає для нас корпоративним клієнтом, з яким ми прагнемо побудувати довгострокові відносини. Продаж автомобіля не закінчує ділову угоду між нами та клієнтом, а навпаки є початком нашого співробітництва

Співпрацюючи з нами кожен клієнт отримує повний пакет послуг, а саме:

 •  Підбір найвигідніших умов лізингу та кредиту
 • Автомобілі європейської якості
 • Широкий модельний ряд, який задовольнить потреби будь-якого клієнта
 • Індивідуальні комплектації
 • Переобладнання авто
 • Пріоритетність в замовленні
 • Спеціальні умови сервісного обслуговування
 • Тест-драйв

 

Ми готові взяти участь в будь-яких конкурсах на придбання корпоративного парку і сформувати конкурентоспроможне комерційну пропозицію.

NISSAN FINANCE

Nissan Finance – це спеціальна кредитна програма, розроблена компанією Nissan Motor в Україні і RCI Banque спільно з банком-партнером, Credit Agricole.

Власна програма фінансування вже допомогла багатьом нашим клієнтам швидше досягти своїх мрій: понад 9 000 щасливих власників Nissan придбали новий автомобіль за допомогою Nissan Finance.

Slide thumbnail

1. Оберіть своє авто та отримайте розрахунок
по кредиту у фінансового спеціаліста

Slide thumbnail

2. Пред'явіть необхідні документи та оформіть
заявку безпосередньо в автосалоні

Slide thumbnail

3. Отримайте ваш новий Nissan після оформлення
кредитного договору на спеціальних умовах

СПЕЦІАЛЬНІ УМОВИ КРЕДИТУВАННЯ

NISSAN FINANCE ДЛЯ ФІЗИЧНИХ ОСІБ

Скористайтеся можливістю – придбайте новий автомобіль на вигідних умовах.

А також фінансування з авансом від 10% строком від 4 до 7 років за ставкою 12,99%.

ОПИС ПРОГРАМИ NISSAN FINANCE

«NISSAN SMART» ВІД NISSAN FINANCE

Nissan Україна представляє нову кредитну програму «Nissan Smart» від Nissan Finance.

«Nissan Smart» від Nissan Finance — це можливість придбати автомобіль більш високого класу або комплектації, залишаючись при цьому в рамках запланованого бюджету, або істотно знизивши щомісячні платежі по кредиту — до 2-х разів у порівнянні з класичним кредитом.

Кредитна програма «Nissan Smart» від Nissan Finance — раціональний та вигідний спосіб стати власником нового кросовера Nissan. Умови кредитування за новою програмою також дають змогу придбати автомобіль в кращій комплектації або змінювати його частіше.

Відвідайте офіційні дилерські центри Nissan та дізнайтеся про ще більш комфортні умови кредитування на нові кросовери Nissan!

Nissan Finance

 

В ЧОМУ ПЕРЕВАГИ ПРОГРАМИ «NISSAN SMART»?

– наявність суми залишкового платежу в розмірі 30% від вартості автомобіля (клієнт сплачує в кінці кредитного терміну);

– комфортні щомісячні платежі (клієнт виплачує протягом кредитного терміну);

– наявність гарантії викупу автомобіля дилером за ціною не нижче розміру залишкового платежу (30%).

НЕОБХІДНІ ДОКУМЕНТИ

– Паспорт Позичальника та копія паспорта дружини/чоловіка Позичальника (всі сторінки з інформацією);

– Документ, що підтверджує присвоєння податкового номера Позичальнику та його дружині/чоловіку;

– Акт вибору автомобіля, специфікація або рахунок-фактура на автомобіль;

– Документи щодо фінансового стану Позичальника;

– Інші документи за вимогою банку.

Для фізичної особи:

– Довідка з місця роботи Позичальника та/або дружини/чоловіка Позичальника, засвідчена в бухгалтерії не раніше ніж за 2 тижні до дня її подання в Банк, що підтверджує посаду Позичальника та/або дружини/чоловіка Позичальника та нараховану заробітну плату за останні шість місяців.

Для фізичної особи яка має статус ФОП:

– Свідоцтво про державну реєстрацію фізичної особи-підприємця або виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців;

– Свідоцтво платника єдиного податку або витяг з реєстру платників єдиного податку;

– Податкова декларація фізичної особи-підприємця: за останні 2 роки (якщо річні) або за останні 5 кварталів (якщо квартальні);

– Виписка з рахунку, відкритого Позичальнику для ведення підприємницької діяльності, за останні 12 місяців із зазначенням призначення платежу, засвідчена підписом та печаткою банку;

– Для IT-клієнтів: договір про надання послуг (якщо виписка не містить інформації щодо найменування роботодавця).

ПОГАШЕННЯ КРЕДИТУ ТА ПРОЦЕНТІВ:

відбувається шляхом внесення готівки в касу банку або шляхом перерахування коштів за реквізитами, вказаними в кредитному договорі.

ДОСТРОКОВЕ ПОГАШЕННЯ КРЕДИТУ:

можливе в будь-який час, без комісії та додаткових витрат.

МЕТОД ПОГАШЕННЯ КРЕДИТУ ТА ПРОЦЕНТІВ:

щомісячно, платежі за кредитом розраховуються за ануїтетним методом.

 

Більше деталей про програму Nissan Finance Ви можете дізнатися у фінансового консультанта – Ольги Заверухи, тел. (067) 433-64-96, ел. адрес – finаnce@medikor.vin.ua

 

Ми цінуємо Вашу лояльність і вдячні, що ви обрали інноваційний автомобіль Nissan.

В знак нашої вдячності — ми оновили пропозиції програми лояльності Nissan.

Програма лояльності розроблена виключно для власників автомобілів Nissan. Основна мета програми допомогти скористатися Вам усіма перевагами від володіння автомобілем Nissan.

Спеціальні умови на придбання нового авто з 01.04.2019р

Якщо Ви або ваші найближчі родичі є власниками автомобіля марки Nissan, Ви маєте можливість отримати додаткову знижку на придбання нового автомобіля.

Розмір знижки:
-2% від рекомендованої спеціальної ціни.

Умови програми лояльності

– Учасником програми може бути Фізична особа або Приватний Підприємець, що володіє автомобілем Nissan раніше придбаним в офіційній дилерській мережі.

– Даною пропозицією також може скористатися найближчий родич (батьки, діти, чоловік, дружина) власника автомобіля марки Nissan (за умови надання підтверджуючих документів).

– Ви повинні бути власником автомобіля марки Nissan на момент звернення до офіційного дилера Nissan у рамках програми.

– Автомобіль Nissan, що належить Вам на момент оформлення заявки за програмою лояльності, має бути придбаний новим у офіційного дилера марки Nissan в Україні.

– Ваш наступний автомобіль марки Nissan має бути придбаний новим у офіційного дилера марки Nissan в Україні.

– Ваш новий автомобіль Nissan має бути придбаний або замість колишнього, або як другий (третій і т.д.) автомобіль на сім’ю.

– Надання фотокопії технічного паспорту на придбаний автомобіль є обов’язковим документом для верифікації дистриб’ютором продажу за програмою лояльності.

Необхідні документи:

– Копія паспорта.

– Копія свідоцтва про реєстрацію ТЗ.

– У тому разі, якщо Ваш попередній а/м був придбаний найближчим родичем (діти, батьки, чоловік, дружина), комплект документів має бути доповнений копією документа, що підтверджує Вашу спорідненість.

З повним переліком документів зможете також ознайомитись у офіційних дилерів Nissan.

Важливо

– Кожен клієнт, який бажає скористатися програмою лояльності може придбати не більше 2 (двох) автомобілів протягом одного фінансового кварталу Nissan.

– Умови даної програми лояльності можуть застосовуватися спільно з діючою програмою лояльності по кредитуванню Nissan Finance.

Програма лояльності Nissan Finance

Ви можете придбати новий автомобіль Nissan у кредит з процентною ставкою на 2% нижче порівняно зі спеціальними умовами програми, якщо купується другий або наступний автомобіль Nissan.

Таким чином, Вам не обов’язково чекати, коли вартість автомобіля зрівняється з Вашими фінансовими можливостями.

ПРОГРАМА ЛОЯЛЬНОСТІ NISSAN FINANCЕ

КАЛЬКУЛЯТОР ТО

ЗАМОВИТИ ТЕСТ-ДРАЙВ

СТО

КОНФІГУРАТОР

СПЕЦІАЛЬНІ ПРОПОЗИЦІЇ

+