Технічне обслуговування автомобілів NISSAN

Сервісний центр «Медікор» здійснює комплексне обслуговування будь-яких автомобілів марки NISSAN. Повноцінну роботу сервісу забезпечує команда досвідчених професіоналів, відібраних і підготовлених за спеціальною методикою. Тільки висока кваліфікація фахівців в поєднанні з дотриманням вимог заводів-виготовлювачів і новітніми технологіями дозволяє домогтися максимальної якості обслуговування і забезпечити Ваш комфорт і безпеку.

Slide thumbnail
Slide thumbnail
Slide thumbnail
Slide thumbnail
Slide thumbnail
Slide thumbnail

Система сервісу включає в себе вісім основних напрямків: технічне обслуговування і загальний ремонт автомобілів, ремонт ходової частини, регулювання кутів установки коліс, шиномонтаж і балансування, запчастини, масла і спеціальні рідини, мийка. За час роботи «Медікор» отримало чимало клієнтів. Втім, навіть не клієнтів, а друзів, тому що «Медікор» – Ваш друг і партнер.

Технічне обслуговування

СТО “Медикор” – це понад 650м2 площі на якій розташовано 12 підйомників, сучасне спеціальне обладнання для якісного і швидкого ремонту будь-якої складності. Завдяки спеціальному комп’ютерному обладнанню і найкращим в регіоні спеціалістам, діагностика двигуна проводиться з точністю до 95%.

КАЛЬКУЛЯТОР ТО

ЗАМОВИТИ ТЕСТ-ДРАЙВ

СТО

КОНФІГУРАТОР

СПЕЦІАЛЬНІ ПРОПОЗИЦІЇ

+