АВТОМИР NISSAN

НОВИЙ NISSAN QASHQAI: ІНТЕЛЕКТУАЛЬНІ ТЕХНОЛОГІЇ  • Новий Qashqai має спеціальний додаток для віддаленої взаємодії та невимушеного керування автомобілем
  • Серед преміальних інновацій – проекційний екран, інтелектуальні адаптивні матричні фари, безпровідна зарядка для смартфонів, сидіння з функцією масажу
Новий Qashqai оснащений сучасною інформаційно-розважальною системою з першокласним пакетом підключених послуг, що передбачає просте підключення смартфонів та додаток NissanConnect, розроблений для контролю та моніторингу роботи систем автомобіля.

Більш широкий, з вищою роздільною здатністю 9-дюймовий дисплей NissanConnect – це цифровий засіб для навігації, розваг та налаштування систем автомобіля, сумісний як з Android Auto®, так і з Apple CarPlay®. Можливість створення кількох профілів користувачів із функцією запам'ятовування надає змогу налаштувати навігаційну, аудіо- та інші системи відповідно до вподобань кожного водія.

Акустична система Bose® Premium забезпечує чудову якість відтворення звуку як під час прослуховування радіо DAB, так і під час стрімінгу зі смартфона. До її складу входять 10 динаміків та bass box Bose Acoustimass®, розміщений у багажному відділенні: це гарантує чіткий, потужний звук і оптимальну акустику для всіх пасажирів, а не лише для водія/пасажира на передньому сидінні.
Інноваційний 10,8-дюймовий проекційний дисплей (HUD) є найбільшим у сегменті. Ключова навігаційна інформація, дані систем допомоги водію й дорожня інформація виводяться на вітрове скло в полі зору водія, не відволікаючи його від ситуації на дорозі, що гарантує більший комфорт і впевненість за кермом.
Функції керування автомобілем, такі як дистанційне керування звуковим сигналом і світлом фар, а також дистанційне замикання/відмикання дверей доступні через додаток NissanConnect у вашому смартфоні. Також можна налаштувати інтелектуальні сповіщення, зокрема щодо швидкості, часу й зон; сповіщення подаватиметься в разі перевищення встановлених параметрів.

У додатку також можна переглянути історію поїздок, тож користувачі можуть дізнатися, яку відстань було пройдено й скільки часу тривала та чи інша поїздка.
Уперше в Qashqai відділення для зберігання речей у передній консолі обладнане безпровідною зарядкою 15 В для смартфонів (однією з найпотужніших у своєму сегменті).
Комунікативне середовище охоплює всіх пасажирів: через USB-порти типу A та С у консолі спереду та ззаду можна під'єднати та зарядити пристрої з роз'ємами USB.

Ще одним відображенням японської DNA стали попереджувальні звукові сигнали нового Qashqai, відтак звукові сповіщення про непристебнутий ремінь безпеки й виконання повороту були створені спільно з компанією Bandai Namco, японським розробником і видавцем відеоігор. Ці сигнали були розроблені як більш гармонійні, з мелодичним подвійним тоном.
Системи активної безпеки
Новий Qashqai оснащено сучасними системами допомоги водієві, що забезпечують більшу підтримку водієві у ширшому діапазоні ситуацій, що можуть виникнути.
Зокрема інтелектуальний круїз-контроль може прискорювати й гальмувати рух автомобіля в межах смуги руху на шосе. Система може прискорювати рух автомобіля до крейсерського режиму із заданою швидкістю і гальмувати його до 0 км/год в умовах інтенсивного руху з частими зупинками. Система може відновити роботу автоматично, якщо автомобіль стояв на місці менше трьох секунд, а автомобіль попереду розпочав рух.
Система рульового керування і відеокамера постійно оновлюють положення автомобіля, допомагають йому залишатися в центрі смуги руху, зберігаючи при цьому задану швидкість, але з можливістю адаптації та підтримки безпечної відстані до автомобіля, що рухається попереду.
Крім того системи активної безпеки тепер можуть запобігти маневру, якщо в сліпій зоні знаходиться інший автомобіль.
До інших оновлень системи безпеки входить попередження про загрозу зіткнення з об'єктами збоку. Ця функція буде особливо корисною під час заїзду на паркінги біля супермаркетів. Новий Qashqai також може запобігти зіткненню під час руху заднім ходом, завдяки оновленню існуючої системи попередження про виявлення рухомих об'єктів (Moving Object Detection), застосовуючи гальма для зупинки автомобіля, якщо поблизу буде виявлено рухому перешкоду.
Додатковий захист забезпечує система інтелектуального екстреного гальмування Intelligent Forward Emergency Braking із функцією попередження. Також система Intelligent Forward Emergency Braking, роспізнає пішоходів та велосипедистів та дозволяє уникнути зіткнення з ними. Ще однією особливістю комплексу технологій безпеки на борту нового Qashqai є нова центральна подушка безпеки, яка розкривається між двома передніми сидіннями, щоб запобігти зіткненню водія і переднього пасажира у разі бокового удару. Центральна подушка безпеки доповнює подушки безпеки водія та пасажира, а також бічні подушки та шторки безпеки, що входять до стандартної комплектації нового Qashqai.
Інтелектуальні світлодіодні фари
З моменту виходу на ринок у 2014 році поточної версії Qashqai, моделі у високих комплектаціях оснащувалися світлодіодними фарами, причому в автомобілях топової комплектації Tekna такі фари можуть повертатися під певним кутом, щоб залишатися спрямованими на дорогу відповідно до повороту керма, й освітлювати її з винятковою чіткістю.
Для нового Qashqai інженери Nissan розробили вдосконалену систему фар, яка адаптує форму променя залежно від дорожніх умов та інших учасників дорожнього руху. Промінь розділений на 12 окремих елементів, які вибірково вимикаються при виявленні зустрічного транспортного засобу. Завдяки цьому нововведенню фари можуть випромінювати яскравіший промінь далі і ширше, але його форма ефективно змінюється, тому зустрічні учасники дорожнього руху не будуть засліплені.
«У новому Qashqai ми використали інноваційні комунікаційні технології, щоб надати змогу нашим клієнтам стежити за станом свого автомобіля і підтримувати зв'язок із ним за допомогою своїх домашніх смартпристроїв або смартфонів. Крім того, новий набір інтуїтивних технологій Qashqai було суттєво модернізовано, щоб включити до нього функції, які зазвичай зустрічаються в автомобілях преміум-класу. В основі цих нових функцій лежить зручність та простота використання для наших клієнтів», – відзначив Ніколас Цханн (Nicolas Tschann), генеральний директор з маркетингу продуктів Nissan Automotive Europe.

КУПІВЛЯ АВТО, СЕРВІС, ГАРАНТІЯ ПІД ЧАС ВІЙНИ
КУПІВЛЯ АВТО, СЕРВІС, ГАРАНТІЯ ПІД ЧАС ВІЙНИ