Nissan LEAF, бестселер серед електромобілів, перетворюється в «різдвяну ялинку» Nissan TREE

Напередодні Різдва Nissan промчить крізь заметіль на яскравому, святковому Nissan LEAF, що використовує енергію від власного гальмування.

Щоб створити радісну різдвяну атмосферу, компанія Nissan розробила спеціальний проект: трансформацію електрокара Nissan LEAF в різдвяну версію Nissan TREE (або в різдвяну ялинку). Прикрашений ефектною світлодіодною ілюмінацією, Nissan TREE наочно демонструє, яким чином електромобіль здійснює рекуперацію енергії при гальмуванні або уповільненні.

 

На Nissan LEAF регенерацію енергії здійснюють дві системи допомоги при керуванні. «Електрична педаль» (e-Pedal) дозволяє водієві починати рух, прискорювати, уповільнювати і зупиняти Nissan LEAF, оперуючи тільки педаллю акселератора. Крім того, за допомогою системи e-Pedal можна «запасати» енергію гальмування. Це відбувається наступним чином: кінетична енергія, що вивільняється при гальмуванні або уповільнення автомобіля, перетворюється в електричну, яка надходить до акумуляторної батареї і заряджає її. Тій же меті служить режим B-mode – функція, яка здійснює рекуперацію енергії гальмування, коли водій, як зазвичай, використовує педаль гальма.

Да буде світло!

Прикрашений тисячами світлодіодів, мерехтливими кулями і фігуркою оленя, автомобіль світиться яскравіше, ніж ніс Рудольфа. Блискучий дисплей нагадує водіям, які піклуються про охорону природи, про те, що можна самим виробляти енергію, сівши за кермо електромобіля. Фактично, водій Nissan LEAF в середньому виробляє (за рахунок рекуперації) 744 кВт * чистої енергії, проїхавши 18000 км. Ця зекономлена енергія еквівалентна 20% від сумарного споживання електрики середнім європейським домогосподарством за рік.

 

Водії Nissan LEAF можуть генерувати достатньо енергії, щоб забезпечити живленням **:

 

· 266 різдвяних ялинок з 700 лампами розжарювання – на цілу годину, щоб дарувати людям радість;

· 297 електродуховок – на одну годину, щоб ви могли приготувати святкову вечерю;

· 744 телевізора – на п’ять годин, щоб ви насолоджувалися переглядом улюблених різдвяних фільмів;

· 10783 будинки, обвішаних тисячу світлодіодних світильників – на п’ять годин.

 

«Сани Санта-Клауса не повинні бути єдиним святковим видом транспорту. Ми хотіли, щоб в ці дні Nissan LEAF став ще більш веселим і, повертаючись додому, приносив людям радість », – сказала Хелен Перрі (Helen Perry), глава підрозділу електромобілів в Nissan Europe.

«Ми сподіваємося, що цей унікальний автомобіль надихне людей на роздуми про нескінченні переваги рекуперації енергії. Майже 10 років минуло з тих пір, коли LEAF вперше був представлений в Європі, і Nissan і раніше був зосереджений на тому, щоб робити  життя покупців більш «стійким» завдяки електромобілям», – додала Хелен Перрі.

КАЛЬКУЛЯТОР ТО

ЗАМОВИТИ ТЕСТ-ДРАЙВ

СТО

КОНФІГУРАТОР

СПЕЦІАЛЬНІ ПРОПОЗИЦІЇ

+