NISSAN ПРЕДСТАВЛЯЄ ФІРМОВИЙ СТИЛЬ БОЛІДУ ДЛЯ ДЕБЮТУ В ФОРМУЛІ E

 

Nissan збирається брати участь в Чемпіонаті Формули Е в сезоні 2018/19 р., демонструючи на його платформі свою стратегію Intelligent mobility

 Готуючись дебютувати на Чемпіонаті ABB FIA Формули Е для електромобілів, Nissan зробив наступний крок, показавши фірмовий стиль свого боліда на Женевському автосалоні.

У минулому році на автосалоні в Токіо Nissan – провідний світовий виробник електромобілів – оголосив про свій намір брати участь у п’ятому сезоні Чемпіонату Формули Е, який почнеться в грудні 2018 року.

В ході сьогоднішньої прес-конференції Nissan представив колірну схему електромобіля, який виступить в п’ятому сезоні Формули Е. Він відрізняється приголомшливою аеродинамікою, а також абсолютно нової акумуляторною батареєю і силовою установкою.

Nissan представляет фирменный стиль своего болида для формулы E

Фірмовий стиль електромобіля Nissan в Формулі Е розроблена колективом Глобального центру дизайну Nissan, розташованого в Японії.

«На перший погляд, автомобіль для п’ятого сезону Формули Е здався нашій команді дизайнерів схожим на птицю, що летить з надзвуковою швидкістю завдяки електричному силовому агрегату,розповів Альфонсо Альбайса (Alfonso Albaisa), старший віце-президент по глобальному дизайну Nissan Motor Co., Ltd .Само собою, ця первісна реакція повела нас по шляху пошуку форми, вільної від опору повітря і сили тяжіння. Гоночні боліди Формули Е практично безшумні і відрізняються «вибуховий» швидкістю, тому при створенні фірмового стилю ми, природно, звернулися до Доплера. Поєднання звукового імпульсу з ефектом Доплера і вивільняється мощі звукового удару надихнуло нас на рішення, що дозволяє відсвяткувати вступ у світ «електричних» гонок! »

Нова комплектація забезпечує підвищену потужність і збільшений пробіг без підзарядки, а також усуває необхідність в зміні автомобіля в середині гонки, яка використовувалася в перших чотирьох сезонах Чемпіонату.

«Nissan пишається своєю роллю новатора в сфері електромобілів, призначених для звичайних доріг. Це підтверджує Nissan Leaf: сумарний пробіг їздять по всьому світу екземплярів цієї моделі перевищив 4 млрд. Км *. Тепер ми хочемо привнести наш досвід розробки електромобілів в світ автоспорту », – заявив Хосе Муньос (Jose Munoz), головний виконавчий директор Nissan Motor Co., Ltd.

Nissan reveals concept livery for its Formula E debut season

«Сьогодні вранці новий автомобіль Формули Е вперше демонструється на публіці. І ми дуже раді показати фірмовий стиль, з яким болід Nissan дебютує в Чемпіонаті. Nissan зможе використовувати цей чемпіонат як основну платформу при розробці технологій для електромобілів; крім того, чемпіонат дозволить Nissan брати участь в гонках в великих містах по всьому світу. Таким чином, автомобіль Формули Е дає нам прекрасну можливість продемонструвати нашу стратегію Intelligent Mobility. »

Стратегія Intelligent mobility визначає погляди Nissan на те, що служить джерелом енергії для автомобілів, як вони рухаються і як інтегруються в життя суспільства.

Фірмовий стиль нового автомобіля Nissan для Формули Е вперше була показаний сьогодні, але роботи над новим комплектом технічних рішень для боліда ведуться вже багато місяців, оскільки Nissan готується до дебюту.

Nissan працює спільно зі своїм партнером по Альянсу, компанією Renault, щоб використовувати вже наявні знання і напрацювання. Такий підхід відповідає орієнтації членів Альянсу Renault-Nissan-Mitsubishi на співпрацю і максимальну синергію, яка підвищує конкурентоспроможність. Додаткова інформація, в тому числі, про конструкцію і пілотів, буде оголошена пізніше.

«У Nissan є, що показати, завдяки нашому досвіду створення електромобілів для звичайних доріг, і є, що привнести на гоночний трек, – вважає Майкл Каркамо (Michael Carcamo), директор глобального відділення мотоспорту Nissan (NISMO). – Рівень конкуренції на Чемпіонаті Формули Е зростає, і ми з нетерпінням очікуємо унікальних інженерних задач, які він поставить перед нами. В цьому році ми вступаємо в Чемпіонат на рівних з будь-яким іншим виробником, пропонуючи для п’ятого сезону новий автомобіль нашого бренду, акумуляторну батарею і силову установку ».

Як очікується, п’ятий сезон Чемпіонату ABB FIA Формули Е відвідає великі міста, мають міжнародне значення, в тому числі, Гонконг, Берлін, Цюріх, Рим і Нью-Йорк. Планується, що новий автомобіль, що дебютує в п’ятому сезоні, буде брати участь в гонках Формули Е і в наступних трьох сезонах.

Додаткова інформація про пілотів Nissan, інших технічних і маркетингових партнерів компанії (стосовно дебюту у Формулі Е) буде оголошена в кінці цього року.

* В сумі, на підставі оцінок Глобального центру даних Nissan (GDC). Загальний пробіг електромобілів Nissan Leaf по всьому світу оцінюється приблизно, на підставі даних про Nissan Leaf, зареєстрованих з системою NissanConnect (такі автомобілі складають приблизно 50% від загального обсягу продажів Leaf).

КАЛЬКУЛЯТОР ТО

ЗАМОВИТИ ТЕСТ-ДРАЙВ

СТО

КОНФІГУРАТОР

СПЕЦІАЛЬНІ ПРОПОЗИЦІЇ

+