Nissan представляє новий дизайн і динамічність на автосалоні Токійського автосалону

Nissan оголошує про настання нової ери дизайну і динамічності, представляючи сьогодні два концептуальних електромобіля на автосалоні в Токіо.

Концептуальні електромобілі Nissan Ariya і Nissan IMk – це новітні представники Nissan Intelligent Mobility – бачення брендом того, що служить рушійною силою автомобілів, як вони управляються і як інтегруються в життя суспільства.

Обидва концепт-кара вказують вектор майбутнього розвитку модельного ряду Nissan і відкривають нові можливості для дизайну і технологій завдяки своїй новій електромобільної платформі.

«Це час змін для автоіндустрії і нова ера відкриттів для Nissan, – каже Куніо Накагуро (Kunio Nakaguro), виконавчий віце-президент Nissan по всесвітнім досліджень і розробок. – Ми були одними з перших в розробці електромобілів і високоінтелектуальних технологій допомоги водієві, і, як показують два наших нових концептуальних автомобіля, ми маємо намір продовжувати залишатися світовим піонером у цій галузі ».

Концептуальний автомобіль Nissan Ariya: реалістичний погляд на автомобілі майбутнього від Nissan

Концепт-кар Ariya демонструє нову мову дизайну Nissan, який отримав назву «нестаріючий японський футуризм». Цей новий дизайнерський мову поєднує в собі нові можливості, відкриті нової, повністю «електричної» платформою компанії, і традиційний японський мінімалізм.

«Концептуальний автомобіль Ariya народився за часів величезних технологічних стрибків, скоєних нашими інженерами і надають« чисте полотно »для наших дизайнерів, – сказав Альфонсо Альбайса (Alfonso Albaisa), старший віце-президент Nissan по глобальному дизайну. – Ми змогли подивитися вперед і назад одночасно, розкриваючи нову мову дизайну для бренду Nissan, який об’єднує високі технології і японський дух, поєднуючи електромобільні основу з системами автономного управління та підключеннями ».

Концептуальний автомобіль Nissan IMk: надкомпактний міський автомобіль

Концепт-кар Nissan IMk пропонує передові технології Nissan Intelligent Mobility і потужну електричну силову установку в компактному кузові. IMk також демонструє нову мову дизайну Nissan. Він створений для нової ери щоденних поїздок по місту.

Всеосяжна експозиція Nissan Intelligent Mobility

Крім концепт-карів Ariya і IMk, компанія Nissan представить на Токійському автосалоні:

Новий Nissan Skyline, оснащений новітньою технологією автономного управління ProPILOT 2.0
Nissan Serena – найпопулярніший мінівен компанії, який тепер оснащується передовою системою e-POWER
Nissan Dayz, що став першим міським автомобілем для щоденних поїздок, оснащеним системою ProPILOT
Новітнє покоління LEAF NISMO RC – 2-моторного гоночного електромобіля, який втілює собою Nissan Intelligent Power
Електромобіль Nissan LEAF e +, з поліпшеними характеристиками як динаміки, так і досвіду володіння.
Крім цього, в дні, коли автосалон буде відкрито для всіх бажаючих, гості стенду компанії зможуть ознайомитися з ювілейними версіями Nissan GT-R і GT-R NISMO, а також деякими передовими електромобільні технологіями Nissan, включаючи Nissan Note e-POWER NISMO S Black Limited і Serena e-POWER AUTECH edition.

Сорок шостий автосалон Tokyo Motor Show пройде на території виставкового центру Tokyo Big Sight. Для широкої публіки він буде відкритий з 25 жовтня по 4 листопада. Стенд компанії Nissan розташований в західному залі №2.

КАЛЬКУЛЯТОР ТО

ЗАМОВИТИ ТЕСТ-ДРАЙВ

СТО

КОНФІГУРАТОР

СПЕЦІАЛЬНІ ПРОПОЗИЦІЇ

+