Nissan представив новий Juke

Компанія Nissan все ж представила компактний кросовер Juke другого покоління. Модель перебралась на абсолютно нову платформу, завдяки якій збільшилась в розмірах і стала більш вмісткою, але як не дивно вона вийшла легше старшого покоління.

В основі нового Nissan Juke лежить платформа CMF-B альянсу Renault–Nissan–Mitsubishi. Габаритна довжина кросовера склала 4210 мм, ширина 1800 мм, а висота — 1595 мм, що на 85 мм довше, на 170 мм ширше и 30 мм нижче «старшого брата».

Вільний простір в районі колін задніх пасажирів збільшився на 58 мм, а об’єм багажного відділення виріс з попередніх 354 л до 422 літрів. наприклад, багажник «старшої» моделі Qashqai вміщує лише на 8 л більше. Не дивлячись на збільшені габарити, кросовер вийшов на 23 кг легше моделі першого покоління.

Що стосується зовнішності, то новий Juke отримав кузов з більш гострими лініями, зовсім іншу радіаторну решітку, а також інше оформлення верхньої світлотехніки. Незважаючи на це, у кросовера залишились гарно впізнавані фірмові риси, як, наприклад, великі круглі головні фари. Найбільш помітні зміни в салоні –  дисплей мультимедіа перебрався трохи вище і тепер знаходиться в окремому корпусі.

На момент запуску новий Nissan Juke буде запропонований з єдиним «турбірованим» трьохциліндровим бензиновим двигуном з об’ємом в 1 літр і потужністю 117 к. с., яким також комплектується маленький хетчбек Micra. Мотор працює в парі з шестиступінчатою механічною коробкою передач або з семидіапазонним «роботом» з двома зчепленнями, який замінив звичний варіатор. Є ймовірність, що в подальшому у моделі з’явиться модифікація з більш потужним 1,5-літровим агрегатом, а також  версія від Nismo.

Після зміни покоління Juke отримав комплекс систем напівавтоматичного керування ProPilot з функцією утримання авто в полосі руху й активного екстреного гальмування. Також модель доступна з останньою версією інформаційно розважального комплексу NissanConnect з восьмидюймовим сенсорним дисплеєм, а також підтримкою Apple CarPlay і Android Auto.

Дата появи оновленого Juke на українському ринку невідома. Але приблизний час продажів 2020 рік.

Якщо буде з’являтись нова інформація, ми про це повідомимо на нашій Facebook-сторінці!

КАЛЬКУЛЯТОР ТО

ЗАМОВИТИ ТЕСТ-ДРАЙВ

ЗАВАНТАЖИТИ БРОШУРУ

КОНФІГУРАТОР

СПЕЦІАЛЬНІ ПРОПОЗИЦІЇ

+