Енергоефективність, електромобілі та корисні транспортні рішення для бізнесу

Вперше ГК Автомир спільно з польським виробником теплогенераторів та котлів MetalERG проведе бізнес-семінар з основною тематикою «Альтернативна енергетика». Подія пройде 14 листопада з початком об 11 год на Немирівському Шосе 94В у автосалоні Nissan.

Учасники семінару почують про використання новітніх технологій для опалення приміщень з великою площею задля економії ресурсів і коштів. Також гості зможуть на власні очі побачити, як функціонують одні з перших у Вінниці котли на альтернативному паливі. Буде приділено увагу і переобладнанню автомобілей під будь-які професійні задачі та як ефективне транспортне рішення для господарств. Частиною семінару стане і представлення нових електромобілей Hyundai: KONA Electric та IONIQ Electric – просте рішення як проїхати 100 км за 26 грн.

В рамках заходу буде представлена широка лінійка садової техніки STIHL. У їх виробництві застосовуються найякісніші метали, інноваційні полімери та інші матеріали, які Ви не знайдете у техніці багатьох інших марок.

Зареєструйтесь, щоб дізнатись ефективні для себе та вашого підприємства рішення в прискоренні та організації робочого процесу, тоді запрошуємо Вас 14 листопада об 11 годині на Немирівське Шосе 94В. 

Для відвідувачів бізнес-семінару реєстрація обов’язкова: https://bitly.su/AttIQvNC

Приємним додатком буде смачна кава та тест-драйви майже усього модельного ряду ГК Автомир

____________
ГК АВТОМИР
Немирівське Шосе 94В
067 430 0609
https://avtomir.vn.ua

КАЛЬКУЛЯТОР ТО

ЗАМОВИТИ ТЕСТ-ДРАЙВ

СТО

КОНФІГУРАТОР

СПЕЦІАЛЬНІ ПРОПОЗИЦІЇ

+