“Дихай на повну” зі спеціальною пропозицією від Nissan Автомир Вінниця

Дилерський центр “Автомир Nissan” пропонує скористастатись спеціальною пропозицією з обслуговування систем кондиціонування Вашого автомобіля! Отримайте знижку на роботи з сервісного обслуговування кондиціонеру вашого автомобіля і знижку на витратні матеріали!

Умови акції “Дихай на повну” від дилерського центру “Nissan” у м. Вінниця:

    1. Записуєтесь через онлайн-форму на автосервіс “Nissan”або через номери телефонів (067) 433-62-26 Інна (067) 434-83-40 Богдан
    2. Замовляєте послугу антибактеріальної обробки кондиціонера вашого автомобіля.
    3. Автоматично отримуєте знижку 30% на роботи з обслуговування і 15% на витратні матеріали.
    4. Дихаєте чистим повітрям в салоні вашого автомобіля.

4 простих кроки і Ви отримуєте повну діагностику систем кондиціонування та заміну витратних матеріалів за зниженою ціною! 

У такі непрості часи Ви маєте пам’ятати про безпеку, тому тримати автомобіль у справному стані зараз є необхідним кроком. Станція технічного обслуговування “Автомир Nissan” зможе надати Вам цілий спектр послуг з сервісного ремонту автомобілів.

Навіщо потрібно контролювати стан кондиціонера та фільтрів повітря Вашого автомобіля? 

Кондиціонер автомобіля зазвичай є основним джерелом свіжого повітря в автомобілі у будь-яку пору року. Тому його фільтри з часом можуть заповнюватись та забруднюватись різними речовинами та алергенами, які знаходяться ззовні. В автомобілях бренду Nissan застосовуються фільтри з протиалергенним поліфенолом. Це дає змогу нейтралізувати алергени, усунути неприємні запахи, а також уникнути потрапляння газів і часточок пилу в салон автомобіля.

Таким чином Ви можете забезпечити власний автомобіль чистим повітрям та уберегти усіх його пасажирів від алергенів,шкідливих часток повітря та газів від згорання палива. Вдягніть маску і на власне авто, адже зараз це ледь не єдиний засіб пересування. Будьте обережні, частіше мийте руки, та не забувайте про безпеку всередині вашого авто! З повагою, команда Nissan Автомир Вінниця.

УВАГА! Під час обслуговування вашого авто, на поверхні вдягається спеціальна захисна плівка, після сервісу вони всерівно дезінфікуються; в автосалоні може знаходитись тільки один клієнт, щоб зменшити кількість контактів між людьми під час карантину! 

Nissan Автомир Вінниця

МЕДІКОР

nissan.vn.ua

Всі подробиці: (067)430-06-09

вул. Немирівське Шосе 94В

Ми в FACEBOOK – www.facebook.com/nissan.vn.ua/

 


КАЛЬКУЛЯТОР ТО

ЗАМОВИТИ ТЕСТ-ДРАЙВ

СТО

КОНФІГУРАТОР

СПЕЦІАЛЬНІ ПРОПОЗИЦІЇ

+