Двічі до Місяця і назад

Брайан Мерфі з Чикаго купив свій Nissan Frontier (американський еквівалент Nissan Navara) ще в 2007 році, але в кінці січня став об’єктом пильної уваги з боку самої фірми. І предметом гордості, звичайно: пробіг його пікапа досяг знаковою позначки в мільйон миль – або трохи більше 1,6 мільйона кілометрів.

Досягти такого результату за ці роки у Брайана вийшло завдяки бізнесу: він використовує свій пікап як засіб заробітку, спеціалізуючись на доставці вантажів. Займатися цим він почав ще 45 років тому, і до цих пір робочий день Мерфі триває часом по 13 годин. Його Nissan Frontier з полуторним кабіною оснащений чотирициліндровим мотором, п’ятиступінчастою механікою і приводом тільки на задні колеса, але особливо цікаво те, що пікап досі перебуває майже в заводському стані.

Таке ставлення до автомобіля, а також цілеспрямованість його власника в досягненні поставленої мети не могли не відзначити співробітники американського офісу Nissan. Nissan запросив Мерфі на Чиказький автосалон-2020 і запропонував водієві безкоштовно конфігурувати новий пікап.

Брайан Мерфі підкреслив, що не збирається на пенсію протягом як мінімум шести років, так що новий пікап потрібен йому для роботи. Тому водій-рекордсмен НЕ буде конфігурувати пікап з дорогими опціями, зловживаючи щедрістю Nissan. Мерфі розповів, що збереже «полуторне» кабіну, щоб не втратити під місткості кузова, але планує замовити посилену підвіску і роздумує над темно-синім кольором кузова.

Зокрема, у нового вантажівки Брайана 9-діапазонний автомат замість колишньої 5-ступінчастою механіки, і новий мотор: зараз Frontier оснащується 3,8-літровим V6 з віддачею понад 300 к.с., тоді як “ветеран доставки” мав у своєму розпорядженні тільки 2, 5-літрової “четвіркою”.

Джерело: ru.motor1.com и motor.ru

КАЛЬКУЛЯТОР ТО

ЗАМОВИТИ ТЕСТ-ДРАЙВ

СТО

КОНФІГУРАТОР

СПЕЦІАЛЬНІ ПРОПОЗИЦІЇ

+