Відомий полярник успішно завершив своє трансконтинентальної подорож довжиною 16 тис. км новому Nissan LEAF

  • Підкорювач обох полюсів Марек Камінський подолала шлях довжиною 16 тис. км від Польщі до Японії на повністю електричний Nissan LEAF
  • В ході свого трансконтинентального подорожі Марек проїхав вісім країн.
  • #NoTraceExpedition доводить, що подорожі без шкоди для навколишнього середовища можливі

Explorer hits 16,000 km milestone in cross-continent adventure in new Nissan LEAF

Проїхавши епічний шлях довжиною в 16 тис. км, знаменитий полярний дослідник Марек Камінський прибув до Японії. Його експедиція #NoTraceExpedition стартувала трьома місяцями раніше в Польщі і проходила на новому Nissan LEAF – самому продається електромобіль в Європі.

Відправним пунктом подорожі без шкоди для екології Марека став польський місто Закопане. Маршрут пролягав через вісім країн і два континенти і включала в себе ділянки з різними дорожнім умовами. Марек проїхав всю Литву, Білорусь, Росію, Монголію, Китай, Південну Корею і фінішував в Токіо.

Explorer hits 16,000 km milestone in cross-continent adventure in new Nissan LEAF

Принцип «не залишати слідів», що лежить в основі експедиції #NoTraceExpedition, переконливо доводить, що подорожі на транспорті з нульовими викидами можливі. Це хороший приклад для тих мандрівників, які хочуть відвідати найвіддаленіші куточки світу, не наносите шкоди навколишньому середовищу.

Марек – перший і єдиний чоловік у світі, підкоривши обидва полюси Землі протягом одного року. Але його подорож на електромобілях вийшло не менше запам’ятовується. Досить згадати Форсування непрохідною бруду в Монголії і спроби знайти хоча б якесь джерело для зарядки батареї електромобіля в Росії!

Перші 16 тис. км не згасили запал Марека, оскільки він збирається знову сісти за кермо того ж самого електромобіля і повернутися на ньому з Токіо до Польщі.

Explorer hits 16,000 km milestone in cross-continent adventure in new Nissan LEAF

Новий, на 100 відсотків електричний Nissan LEAF – це флагман стратегії інтелектуальної мобільності, розробленої Nissan. Прогресивні технології, застосовані в новому LEAF, піднімають відчуття від керування та володіння електромобіля на новий рівень. Завдяки новій акумуляторної батареї з віддачею 40 кВт.год і запасу ходу в комбінованому циклі 270 км, виміряного по-новому, наближення до реальних умов стандарту WLTP, електромобіль Nissan пропонує покупцям надійність і хорошу динаміку.

Місія Марека – популяризація подорожей з турботою про довкілля, і в цій місії новий LEAF став для нього Ідеальним помічником. Електромобіль має нульові викиди і обладнаний найсучаснішими системами, включаючи системи напівавтономного водіння Nissan e-Pedal і ProPILOT, істотно знижують навантаження на водія.

Explorer hits 16,000 km milestone in cross-continent adventure in new Nissan LEAF

Марек каже про це так: «Для мене подорож – це не просто переміщення з пункту А в пункт Б, але ще і маленький, але важливий крок до підвищення екологічної відповідальності.»

«І на безкрайній просторах, і на грунтових дорогах Монголії, і на жвавих вулицях Токіо – скрізь LEAF був мені надійним помічником. Такі прогресивні системи, як ProPILOT, дуже виручали мене в складних ситуаціях, а проблеми з зарядкою LEAF вдавалося вирішувати навіть далеко від цивілізації з мінімальною інфраструктурою»

LEAF дав мені можливість здійснити подорож, як я і хотів – не залишаючи слідів. І я сподіваюся, що це стане кроком вперед на нашому шляху до екологічно стійкої мобільності ».

Explorer hits 16,000 km milestone in cross-continent adventure in new Nissan LEAF

Гарет Дансмор, директор Nissan Europe з виробництва електромобілів, додає: «Це подорож має продемонструвати, що електромобілі можна і потрібно використовувати для поїздок з комфортом на великі відстані без шкоди для навколишнього середовища. І Марек тільки що зробив це. Дорогу довжиною 16 тис. Км непросто виконати на будь-якому автомобілі. І це показує, що ми можемо НЕ мати шкідливого впливу на природу навіть в далеких поїздках. Ми сподіваємося, що подвиг Марека надихне багатьох інших подорожувати, не наносите шкоди навколишньому середовищу, і більш повно використовувати потенціал електромобілів ».

Nissan LEAF – найбільш продаваний в історії електромобіль. З моменту виходу на ринок першого покоління LEAF в 2010 році продано вже понад 340 тис. електромобілів. Новий Nissan LEAF, який доступний в Європі з жовтня 2017 року і якого вже продано більше 41 тис., розвиває успіх свого попередника і закладає основу для екостійкого майбутнього, де нас чекає інтелектуальне управління потужністю, інтелектуальне водіння і інтелектуальна інтеграція.

Explorer hits 16,000 km milestone in cross-continent adventure in new Nissan LEAF

КАЛЬКУЛЯТОР ТО

ЗАМОВИТИ ТЕСТ-ДРАЙВ

СТО

КОНФІГУРАТОР

СПЕЦІАЛЬНІ ПРОПОЗИЦІЇ

+