АВТОМИР NISSAN
NISSAN X-TRAIL
NEW NISSAN QASHQAI

СПЕЦІАЛЬНА ПРОПОЗИЦІЯ НА АБСОЛЮТНО НОВИЙ NISSAN QASHQAI

СПЕЦІАЛЬНА ПРОПОЗИЦІЯ НА АБСОЛЮТНО НОВИЙ NISSAN QASHQAI

ЦІНА ВІД 697 020 ГРН [*]


 • LED фари із системою адаптивного світла
 • Проекційний дисплей на лобовому склі
 • Бездротовий зарядний пристрій для смартфона
 • Система кругового огляду
 • Передні сидіння з функцією масажу

ЦІНА ВІД 697 020 ГРН [*]


 • LED фари із системою адаптивного світла
 • Проекційний дисплей на лобовому склі
 • Бездротовий зарядний пристрій для смартфона
 • Система кругового огляду
 • Передні сидіння з функцією масажу

ПРОГРАМА ЛОЯЛЬНОСТІ

ПРОГРАМА ЛОЯЛЬНОСТІ

Якщо Ви або Ваші найближчі родичі є власниками автомобіля Nissan, то при покупці нового автомобіля Ви можете скористатися пропозиціями:

 • 3% знижки від рекомендованої ціни нового Nissan Qashqai*
 • процентна ставка на 2% нижче спеціальних річних ставок за програмою Nissan Financial Services на обрану модель.
* наведені умови розповсюджуються на всі комплектації, окрім комплектації Visia, не враховуючи вартість фарби металік, комплекту килимків та набору автомобіліста.

УМОВИ КРЕДИТУВАННЯ ВІД NISSAN FINANCIAL SERVICES

УМОВИ КРЕДИТУВАННЯ ВІД NISSAN FINANCIAL SERVICES

ВІДСОТКОВІ СТАВКИ NISSAN SMART

ВІДСОТКОВІ СТАВКИ ЗНИЖЕНО З 27.07.2020

БАЖАЄТЕ ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ?

БАЖАЄТЕ ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ?

НАСТУПНИЙ КРОК

НАСТУПНИЙ КРОК

Авто відкрите до замовлення в офіційних дилерських центрах Nissan в Україні. Про наявність авто в салонах дізнавайтесь в офіційних дилерів Nissan в Україні. Зображення та описи наведені лише для ознайомлення. На деяких зображеннях можуть демонструватися версії автомобіля, призначені для інших ринків та не обов’язково відповідають конкретним моделям, комплектаціям чи пропозиціям. Показані функції можуть бути недоступні або можуть не входити до стандартної комплектації (доступні як додаткові опції).
* Ви можете отримати кредит за програмою Nissan Financial Services для придбання автомобіля Nissan на наступних умовах: максимальний строк кредиту – 84 місяців, перший внесок – від 10% від вартості автомобіля, максимальна сума кредиту – 2 600 000 грн, процентна ставка – від 0,01% річних, одноразова комісія банку за видачу кредиту – 1,9% від суми кредиту, комісія за операції в Державному реєстрі обтяжень рухомого майна – 750 грн. Реальна процентна ставка становить від 22,7% річних (розрахована виходячи із строку кредитування 24 місяці за процентною ставкою 3,99% річних, перший внесок – 10% від вартості авто, ануїтетний графік погашення, страхування КАСКО – 6,2%, страхування життя і здоров’я позичальника – 2,99% від суми кредиту, разова комісія за видачу кредиту – 1,9% від суми кредиту). Фактичне значення реальної річної процентної ставки за кредитом буде залежати від індивідуальних умов кредитування (суми кредиту, строку, спеціальних умов за продуктом тощо). Кредит надається у відділеннях Банку на всій території України за виключенням тимчасово окупованої території АР Крим та зони проведення військової операції під керівництвом Об’єднаних сил. Банк залишає за собою право змінювати умови кредитування. Про детальні умови кредитування дізнайтесь на сайті www.credit-agricole.ua. Кредитує АТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК». Ліцензія НБУ №99 від 12.10.2011. Реєстраційний №149 в Державному реєстрі банків. Замовником реклами кредитних послуг є АТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК».
Інформація щодо ціни, обладнання, комплектації та характеристики автомобілів, а також інші дані, що вказані на сайті, можуть відрізнятись від актуальних. Компанії ТОВ "Ніссан Мотор Україна" , ТОВ "Медікор" залишає за собою право без попереднього повідомлення змінювати дані, зазначені на сайті. Вказана на сайті ціна є рекомендованою роздрібною ціною. Для отримання актуальної інформації звертайтеся до офіційних дилерів Nissan в Україні. Не є публічною офертою. Дана інформація призначена тільки для інформаційних цілей і не може бути використана як документ, що встановлює зобов'язання компаній ТОВ "Ніссан Мотор Україна", ТОВ "Медікор"