Ми цінуємо Вашу лояльність

…. і вдячні, що ви обрали інноваційний автомобіль Nissan.

В знак нашої вдячності — ми оновили пропозиції програми лояльності Nissan.

У дилерському центрі «Автомир Nissan» спеціально для Вас діє комплексна програма лояльності. Програма покликана не тільки надати всім її учасникам низку додаткових послуг і привілеїв у межах довгострокової співпраці з нами, а й розвинути культуру лояльного ставлення як із боку компанії, так і з боку клієнта.

Програма лояльності розроблена виключно для власників автомобілів Nissan. Основна мета програми — допомогти скористатися Вам усіма перевагами від володіння автомобілем Nissan. Якщо Ви або ваші найближчі родичі є власниками автомобіля марки Nissan, Ви маєте можливість отримати додаткову вигоду на придбання нового автомобіля.

Програма лояльності на придбання нового автомобіля

Розмір вигоди:

-2% від рекомендованої спеціальної ціни.

Умови програми лояльності:

  • Учасником програми може бути Фізична особа або Приватний Підприємець, що володіє автомобілем Nissan раніше придбаним в офіційній дилерській мережі.
  • Даною пропозицією також може скористатися найближчий родич (батьки, діти, чоловік, дружина) власника автомобіля марки Nissan (за умови надання підтверджуючих документів).
  • Ви повинні бути власником автомобіля марки Nissan на момент звернення до офіційного дилера Nissan у рамках програми.
  • Автомобіль Nissan, що належить Вам на момент оформлення заявки за програмою лояльності, має бути придбаний новим у офіційного дилера марки Nissan в Україні.
  • Ваш наступний автомобіль марки Nissan має бути придбаний новим у офіційного дилера марки Nissan в Україні.
  • Ваш новий автомобіль Nissan має бути придбаний або замість колишнього, або як другий (третій і т.д.) автомобіль на сім’ю.
  • Надання фотокопії технічного паспорту на придбаний автомобіль є обов’язковим документом для верифікації дистриб’ютором продажу за програмою лояльності.

Необхідні документи: 

  • Копія паспорта.
  • Копія свідоцтва про реєстрацію ТЗ.
  • У тому разі, якщо Ваш попередній а/м був придбаний найближчим родичем (діти, батьки, чоловік, дружина), комплект документів має бути доповнений копією документа, що підтверджує Вашу спорідненість.

Важливо: Кожен клієнт, який бажає скористатися програмою лояльності може придбати не більше 2 (двох) автомобілів протягом одного фінансового кварталу Nissan.

Програма лояльносты на обслуговування автомобіля

Програма лояльності на обслуговування Nissan розроблена для власників та користувачів автомобілів Nissan. Основна мета програми — допомогти Вам скористатися усіма перевагами володіння та користування автомобілем Nissan.

Відповідно до Програми лояльності, зареєстровані учасники в You+Nissan можуть отримати знижки на технічне обслуговування та ремонт, а також оригінальні запасні частини, оливи та аксесуари Nissan.

Розмір знижки:

– Знижка 15% на оригінальні запасні частини, оливи та аксесуари Nissan.

– Знижка 15% на роботи з технічного обслуговування та ремонту.

Умови програми лояльності:

– Обов’язкова реєстрація на порталі You+Nissan.

– Діє тільки для автомобілів старше 3-х років.

Наше переконання — Ви та Ваш автомобіль заслуговуєте на відмінне обслуговування!

 

КАЛЬКУЛЯТОР ТО

ЗАМОВИТИ ТЕСТ-ДРАЙВ

СТО

КОНФІГУРАТОР

СПЕЦІАЛЬНІ ПРОПОЗИЦІЇ

+