«Автомир Nissan» – офіційний дилер марки Nissan у Вінниці та Вінницькій області. Головна задача компанії «Автомир Nissan» – забезпечити максимальний комфорт відвідувачів при покупці та обслуговуванні автомобілів.

Автомир Nissan – це концептуальний  3S комплекс (Sale — салон, Service — сервіс, Spareparts — запчастини). Так, в автосалоні відвідувач може ознайомитися з широкою лінійкою модельного ряду автомобілів Nissan, представленою на українському ринку. Консультанти нададуть необхідну інформацію відносно можливої комплектації, умов продажу і максимально посприяють увирішенні питань, що цікавлять Вас. Також ви можете проїхатися на вподобаному автомобілі на тест-драйві. Якщо бажаної комплектації немає в салоні, ми замовимо і доставимо ваш Nissan в найкоротші терміни.

CTO “Автомир Nissan” на Немирівському – це сертифікований сервісний центр по  обслуговуванню  і ремонту  автомобілів, який повною мірою підтримує гарантійні зобов’язання Nissan.

Станція технічного обслуговування автомобілів площею 650 кв.м. оснащена сучасними діагностичними приладами, усім необхідним інструментом і  устаткуванням провідних європейських виробників : BOSCH, HUNTER, AMI, FINI, MAD, що дозволяє здійснювати будь – які види робіт.  Технічний  і кадровий  потенціал  дозволяє робити діагностику і ремонт будь – якої складності  і обслуговувати одночасно близько двадцяти машин.

Малярно-рихтувальний  комплекс  «Автомир»  –  це  сучасна станція  ремонту,  здатна  виконати  кузовний  ремонт  високої якості  і  будь-якої  складності.  Маючи  сучасне  устаткування і  якісну  лабораторія  підбору  фарб  і  емалей,  ми  в  змозі рівномірно  забарвлювати  подряпини  при локальному  фарбуванні,  робити  фарбування  окремих деталей і усього кузова,  дотримуючись  суворих технологій фарбування.

Додатково дилерський центр пропонує своїм клієнтам послуги з оформлення кредиту, страхуванню автомобіля  і реєстрації в МРЕО ДАІ. На території центру є паркінг, комфортна зона відпочинку і очікування. Ви можете перепочити і випити чашку кави в затишному кріслі, спостерігаючи за тим, як обслуговується Ваш автомобіль.

Автосалон відкритий для Вас з 9.00 до 18.00 у будні, а в суботу працюємо з 09.00 до 17.00 за адресою Немирівскому шосе 94В.

Компанія “Автомир Nissan”  робить  усе можливе, щоб Ваше перебування і обслуговування в дилерському центрі було комфортним і продуктивним!


КАЛЬКУЛЯТОР ТО

ЗАМОВИТИ ТЕСТ-ДРАЙВ

СТО

КОНФІГУРАТОР

СПЕЦІАЛЬНІ ПРОПОЗИЦІЇ

+