АВТОМИР NISSAN

Nissan представляє стратегію Ambition 2030, спрямовану на покращення умов для мобільності й не тільки


Використовуючи електрифікацію як центральний елемент довгострокової стратегії, компанія буде створювати вражаючі автомобілі й технології, які розширять можливості для подорожей клієнтів та для суспільства в цілому

Сьогодні Nissan Motor Co., Ltd. представила Nissan Ambition 2030 — нову довгострокову стратегію компанії щодо покращення умов для мобільності й не тільки.
Реагуючи на критично важливі потреби довкілля, суспільства та клієнтів, Nissan прагне перетворитися на дійсно сталу компанію, щоб сприяти створенню чистішого, безпечнішого та більш інклюзивного світу.
Протягом наступних десяти років Nissan буде випускати вражаючі електрифіковані автомобілі й створювати технічні інновації, розширюючи свою діяльність в усьому світі. Ця стратегія відповідає цілям Nissan щодо досягнення вуглецевої нейтральності в рамках життєвого циклу продукції компанії до 2050 фінансового року.
Генеральний директор Nissan Макото Учіда (Makoto Uchida) заявив: «Роль компанії в задоволенні потреб суспільства зростає дедалі швидше. За допомогою Nissan Ambition 2030 ми будемо наближати нову епоху електрифікації, просувати технології для зменшення вуглецевого сліду та створення нових можливостей для бізнесу. Ми хочемо перетворити Nissan на сталу компанію, яка дійсно потрібна клієнтам і суспільству».

Прискорення електрифікованої мобільності за рахунок різних можливостей для вибору та отримання досвіду
Як першопроходець у сфері електромобілів, компанія Nissan демократизувала цей вид транспорту й інвестувала в будівництво зарядної інфраструктури та енергоменеджмент. Поклавши електрифікацію в основу своєї довгострокової стратегії Nissan Ambition 2030, компанія має на меті прискорити електрифікацію свого портфоліо моделей і темпи технологічних інновацій за допомогою інвестицій на суму 2 трильйони єн протягом наступних п’яти років.
З огляду на потребу клієнтів у різноманітній лінійці вражаючих автомобілів Nissan представить 23 нові електрифіковані моделі (в тому числі 15 нових електромобілів) до 2030 фінансового року, щоб досягти глобальної мети — електрифікації понад 50% модельного ряду брендів Nissan та INFINITI.
За рахунок випуску 20 нових електромобілів та оснащених технологією e-POWER моделей протягом наступних п’яти років Nissan розраховує до 2026 фінансового року збільшити частку електрифікованих авто в загальному обсязі продажів, у тому числі:
  • в Європі — до більш ніж 75% від обсягу продажів;
  • у Японії — до більш ніж 55% від обсягу продажів;
  • у Китаї — до більш ніж 40% від обсягу продажів;
  • у Сполучених Штатах Америки — до 40% від обсягу продажів у 2030 фінансовому році.
У рамках презентації наступного етапу електрифікованого майбутнього Nissan компанія також продемонструвала три нових концепт-кари з можливостями, розширеними завдяки високотехнологічному оснащенню. Ці концепт-кари відображають захоплюючі можливості, які Nissan прагне надавати за допомогою широкого переліку нових досконалих автомобілів та екосистем.

Амбіції Nissan спрямовані на поліпшення доступу до безпечної та захоплюючої мобільності. Для забезпечення прогресу в досягненні цієї мети Nissan продовжуватиме удосконалювати свої технології літій-іонних акумуляторних батарей і впровадить технологію виробництва без використання кобальту, щоб до 2028 фінансового року знизити витрати на 65%.
Nissan прагне випустити на ринок електромобіль з повністю твердотільними акумуляторними батареями (ASSB, all-solid-state battery) власної розробки до 2028 фінансового року і готує запуск першого заводу в Йокогамі вже у 2024 фінансовому році. Впровадивши революційну технологію ASSB, компанія Nissan зможе розширити свою лінійку електромобілів за рахунок моделей інших сегментів з покращеними динамічними характеристиками. Завдяки скороченню тривалості заряджання на третину батареї ASSB зроблять електромобілі ефективнішими та доступнішими. Крім того, Nissan розраховує знизити за рахунок ASSB вартість блоків батарей до 75 доларів США за кіловат-годину до 2028 фінансового року, а в подальшому довести це значення до 65 доларів США за кіловат-годину для досягнення в майбутньому цінового паритету між електромобілями й автомобілями з бензиновими двигунами.
Nissan прагне створити глобальну систему постачання акумуляторних батарей для задоволення зростаючого попиту на автомобілі з боку клієнтів та забезпечення підтримки дедалі більшої кількості електромобілів, що перебувають в експлуатації. У співпраці зі своїми партнерами Nissan має на меті збільшити глобальні можливості з виробництва акумуляторних батарей до 2026 фінансового року до 52 гігават-годин, а до 2030 фінансового року довести цей показник до 130 гігават-годин.
Крім того, за допомогою Nissan Ambition 2030 компанія також прагне розширити переваги мобільності, забезпечивши більшій кількості клієнтів доступ до своїх передових систем допомоги водію та інтелектуальних технологій. Ці спільні зусилля також сприятимуть подальшій діяльності Nissan у напрямку впровадження нових сервісів та створення спільних проектів у сфері мобільності.
До 2026 фінансового року Nissan планує довести кількість автомобілів Nissan та INFINITI, оснащених технологією ProPILOT, до більш ніж 2,5 мільйона. Крім того, компанія буде продовжувати розробки власних технологій для автономних автомобілів і планує до 2030 фінансового року забезпечити оснащення практично кожної нової моделі системами LIDAR наступного покоління.
Для задоволення різноманітних транспортних потреб у різних країнах Nissan буде співпрацювати з найбільш відповідними партнерами з метою впровадження нових сервісів у сфері мобільності, що дозволять підвищити її ефективність у містах і зробити більш сталою в сільських районах.

КОНТАКТИ

КОНТАКТИ
Вас цікавить: