Інтелектуальний кросовеp з вигодою до 86 940 грн

NISSAN INTELLIGENT MOBILITY

Тримайте все під контролем з новим Nissan X-Trail. Інтелектуальні системи Nissan Intelligent Mobility допоможуть вам контролювати навколишнє оточення і завжди бути в курсі того, що відбувається навколо.

ЗАХОПЛЮЮЧЕ КОМФОРТНИЙ

Насолодитися зоряним небом або зігрітися після ночі на природі? У будь-якій пригоді ви можете покластися на свій позашляховик Nissan X-Trail. Щоб створити анатомічні крісла Zero Gravity, інженери Nissan звернули свій погляд в космос. Відтворюючи розслаблену позу людини в невагомості, вони спроектували передні крісла з всебічною підтримкою хребта і спеціальними вставками, щоб поліпшити кровообіг і рівномірніше розподілити тиск тіла по поверхні крісла. Ви будете відчувати більше комфорту і менше втоми навіть в довгих поїздках.

ДИЗАЙН

Поєднання можливостей повного приводу і яскравого, преміального дизайну нового Nissan X-Trail роблять цей кросовер справжнім витвором мистецтва.

Ви можете самі переконатися в тому, що Nissan X-Trail здатен покорити і заміську трасу і жахливе бездоріжжя завітавши до нас на тест-драйв у дилерський центр Автомир Nissan, що знаходиться на Немирівському шосе 94В. Запис доступний за телефоном 067 430 06 09

Переглянути прайс-лист

УМОВИ КРЕДИТУВАННЯ ЗА ПРОГРАМОЮ NISSAN FINANCE

АВАНС 1 РІК 2 РОКИ 3 РОКИ
Від 60% 0,01%* 0,01%* 6,99%
Від 30% 0,01%* 6,99% 9,99%
Від 10% 6,99% 9,99% 9,99%

А також фінансування з авансом від 10% строком від 4 до 7 років за ставкою 14,99%.

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО NISSAN FINANCE

 Дізнавайтесь більше інформації про вигідні умови придбання Nissan Qashqai у дилерському центрі Nissan Автомир, що знаходиться за адресою м.Вінниця, вул. Немирівське ш. 94В та за номером гарячої лінії: 0-800-508-770

КАЛЬКУЛЯТОР ТО

ЗАМОВИТИ ТЕСТ-ДРАЙВ

СТО

КОНФІГУРАТОР

СПЕЦІАЛЬНІ ПРОПОЗИЦІЇ

+