Святкова вигода до 155 680 грн від “Автомир Nissan” на кросовер Nissan X-TRAIL

Поєднуючи в собі позашляхові можливості та першокласний стильний дизайн, цей кросовер приверне до себе увагу всіх оточуюючих.

ПРЕМІАЛЬНИЙ ДИЗАЙН

Сталеві та хромовані елементи дизайну, нові передні фари та нові литі диски дозволяють X-TRAIL залишатися суперником, з яким не можна не рахуватися.

ІНТЕР’ЄР NISSAN X-TRAIL

Насолодіться якістю та витонченістю інтер’єру X-TRAIL, який водночас заспокоює, збадьорює та сприяє розслабленню. Про переваги витонченого образу не можливо, не поділитись: кермо з підігрівом, шкіряний чохол важеля перемикання передач, центральна консоль із ПВХ з покриттям оздобленим стрічкою, чорні поліровані накладки на двері з металевими вставками підкреслюють прилежність до преміям-класу.

СИСТЕМА КРУГОВОГО ОГЛЯДУ

Система кругового огляду, обладнана чотирма камерами, забезпечує огляд кроссовера та навколишньої території з усіх чотирьох боків, а завдяки розділеному екрану можна збільшити зображення спереду, ззаду та з боку тротуару.

Переглянути прайс-лист

УМОВИ КРЕДИТУВАННЯ ЗА ПРОГРАМОЮ NISSAN FINANCE

АВАНС 1 РІК 2 РОКИ 3 РОКИ
Від 60% 0,01%* 0,01%* 6,99%
Від 30% 0,01%* 6,99% 9,99%
Від 10% 6,99% 9,99% 9,99%

 

А також фінансування з авансом від 10% строком від 4 до 7 років за ставкою 14,99%.                       

 

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО NISSAN FINANCE

Дізнавайтесь більше інформації про вигідні умови придбання Nissan XTRAIL у дилерському центрі Автомир Nissan, що знаходиться за адресою м.Вінниця, вул. Немирівське ш. 94В та за номером гарячої лінії: 0-800-508-770

КАЛЬКУЛЯТОР ТО

ЗАМОВИТИ ТЕСТ-ДРАЙВ

СТО

КОНФІГУРАТОР

СПЕЦІАЛЬНІ ПРОПОЗИЦІЇ

+