Новий Nissan QASHQAI

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

ПІДНІМІТЬ ПЛАНКУ

Бажаєте отримати два в одному: економічне споживання пального у спортивному позашляховику преміум-класу? Це можливо вже зараз! Завдяки аеродинамічним характеристикам кузова та практично безступеневій коробці передач Xtronic міський кросовер Nissan QASHQAI — саме те, що вам потрібно.

МЕХАНІЧНА КОРОБКА ПЕРЕДАЧ

Механічна коробка передач на 6 швидкостей забезпечує потрібну потужність, швидке й точне перемикання передач і миттєву реакцію автомобіля.

АВТОМАТИЧНИЙ РЕЖИМ РОБОТИ ВАРІАТОРА

На відміну від ступеневих коробок передач варіатор забезпечує плавне збільшення потужності, а тепер ще й може працювати в екорежимі.

СИСТЕМА ІНТУЇТИВНОГО ПОВНОГО ПРИВОДУ

Новий міський кросовер Nissan QASHQAI за мить пристосовується до будь-якої зміни умов руху. Коли починається дощ або сніг, система автоматично перерозподіляє потужність на колеса з найкращим зчепленням із дорогою.

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА СИСТЕМА КЕРУВАННЯ ПОВНИМ ПРИВОДОМ

Завдяки інтелектуальній системі повного приводу 4×4-i Nissan QASHQAI здатний їхати по бездоріжжю так само добре, як і по дорозі. Для максимальної ефективності можна використовувати систему постійного приводу на одну вісь або перейти на автоматичний режим, у якому система постійно слідкує за умовами та регулює баланс потужності для задньої та передньої осей.

ТОЧНЕ КЕРУВАННЯ

Маневреність і задоволення у поєднанні зі стабільністю та впевненістю для плавного, швидкісного руху та кращого адаптування до дороги — все це Nissan QASHQAI, не просто один з найпопулярніших кросоверів у світі, а новий СУПЕРКРОСОВЕР.

РОБОТА В ЕКОРЕЖИМІ

Обирайте роботу в екорежимі* та економте енергію — просто й непомітно.

* Доступно тільки для комплектацій з автоматичною коробкою передач.

СПОРТИВНИЙ РЕЖИМ

Перейдіть в режим SPORT і насолоджуйтеся поїздкою – це ваш час!

ПОРІВНЯННЯ ДВИГУНІВ

ДИЗЕЛЬ

Витрата палива, л/100 км (міський цикл)
Витрата палива, л/100 км (заміський цикл)
Витрата палива, л/100 км (змішаний цикл)
Викид CO2, г/км
130 – 6MT
5,3
4,4
4,7
135
130 – Xtronic
5,7
4,5
4,9
147

БЕНЗИН

Витрата палива, л/100 км (міський цикл)
Витрата палива, л/100 км (заміський цикл)
Витрата палива, л/100 км (змішаний цикл)
Викид CO2, г/км
1.2 – 6MT 2WD
6,6
5,1
5,6
150
1.2 – Xtronic 2WD
6,5
5,2
5,6
151
2.0 – Xtronic 2WD
9,2
5,5
6,9
159
2.0 – Xtronic 4WD
9,6
6,0
7,3
159
* Зазначені опції наявні не в усіх комплектаціях.
** Інформація щодо ціни, обладнання, комплектації та характеристики автомобілів, а також інші дані, що вказані на сайті, можуть відрізнятись від актуальних. Компанія ТОВ “Ніссан Мотор Україна” залишає за собою право без попереднього повідомлення змінювати дані, зазначені на сайті. Вказана на сайті ціна є рекомендованою роздрібною ціною. Для отримання актуальної інформації звертайтеся до офіційних дилерів Nissan в Україні. Не є публічною офертою. Дана інформація призначена тільки для інформаційних цілей і не може бути використана як документ, що встановлює зобов’язання компанії ТОВ “Ніссан Мотор Україна”.
Зображення призначені виключно для ознайомлення. На деяких з них можуть бути показані версії автомобіля для інших ринків. Автомобілі на зображеннях не обов’язково відповідають конкретним моделям, варіантам комплектації або пропозиціям. Деякі зображені елементи можуть бути недоступні або доступні тільки в певній комплектації.

СПЕЦІАЛЬНІ ПРОПОЗИЦІЇ

Можливість придбати сучасний комфортний автомобіль на максимально вигідних умовах.

Детальніше

ЗАЛИШАЙТЕСЯ НА ЗВ'ЯЗКУ

Підпишіться на розсилку, щоб залишатися в курсі останніх новин про наші продукти, послуги та спеціальні пропозиції.

Детальніше

КАЛЬКУЛЯТОР ТО

ЗАМОВИТИ ТЕСТ-ДРАЙВ

СТО

КОНФІГУРАТОР

СПЕЦІАЛЬНІ ПРОПОЗИЦІЇ

+